Wpis z mikrobloga

@anonimek123456: 'katolickie miłosierdzie' w pigułce. A o ile sie orientuje, to Pismo Święte każe pomagać każdemu bez względu, kto spowodował krzywdę danej jednostki i logika ' nie pomogę, bo to nie moja wina' wyklucza możliwość bycia dobrym katolikiem. No, ale jak wiadomo polscy katolicy to Pismo Święte potrzebują, by mieć czym bić lewaków po głowie, a nie, by przestrzegać jego zasad.

Ale oni i tak będą się tłumaczyć, że winna jest
@PrzeKomentator: ALe zes sie tych katolikow uczepil. Ja nie jestem katolikiem A twierdze ze winna jest bialorus i rodzice tego dziecka.

Co wiecej. Wykorzystywanie dzieci do emocjonalnego przekazu podrzas lamania prawa to juz totalne swinstwo. Tylko ze jak widac dziala bo ludzie sie a to lapia. W czym nastepnym wykorzystamy wizerunek dziecka? Usprawiedliwimy kradziez albo morderstwo bo to "dla dziecka"? (akurat wyobrazam sobie usprawiedliwienie kradziezy chleba dla dziecka ale nadal to
@gorzki99: czyli ogólnie niech sobie dzieciak umiera. co prawda jest na wyciągnięcie ręki, by podać mu kromkę chleba, ale ja nie dam bo winni są rodzice.
Wiesz co? Mam nadzieję, że jak kiedyś będziesz potrzebował pomocy, to jej od nikogo nie otrzymasz, bo to nie wina osób postronnych, że jesteś w tarapatach. Potrącił Cię samochód i potrzebujesz karetki? EEEE ja nie dzwonie, bo to nie moja wina, tylko kierowcy samochodu.
Wiesz co? Mam nadzieję, że jak kiedyś będziesz potrzebował pomocy, to jej od nikogo nie otrzymasz, bo to nie wina osób postronnych, że jesteś w tarapatach. Potrącił Cię samochód i potrzebujesz karetki? EEEE ja nie dzwonie, bo to nie moja wina, tylko kierowcy samochodu.


@PrzeKomentator: Wiesz co? Ja mieszkam raczej legalnie. I wiesz co? Nawet jak jade za granice to jade legalnie. A skoro jestem legalnie to jak psu buda nalezy
dziecko nie jest po stronie polskiej


@Voltix: Dziecko jest po stronie polskiej. Mur jest zbudowany na terenie polski, będąc pod murem znajduje się w polsce.
Zakładając, że jest tak jak piszesz, to oznacza, że mur jest granicą pomiędzy PL i BY, a to z kolei oznacza, że polska oddała białorusi sumarycznie ogromny teren (mur jest jakieś 3 metry od granicy na terenie polski).