Wpis z mikrobloga

@Ktore_to_juz_konto: mnie D3 rozczarowało, a ostatnio mam frajdę po latach na 4 sezonie laddera w D2R, chociaż boty zniszczyły całą ekonomię :/
Poczekam aż w D4 skończą się choroby wieku dziecięcego i pojawią pierwsze poważne recki
  • Odpowiedz
@Ktore_to_juz_konto: jak na razie to jest więcej chochołów typu OP, niż prawdziwych ludzi płaczących że ktoś będzie grał w D4.
Poza tym dla każdego poważnego gracza jest oczywiste, że PoE dalej będzie najlepsze, więc nie ma po co nawet o tym pisać xD
  • Odpowiedz
@Ktore_to_juz_konto: Serio. To za drogo. Nawet za Diablo. Każdą tegoroczną dużą premierę na PC dało się ogarnąć za 150-180. Gdyby kosztowała te 200 zł to bym się zastanowił. Dać ponad 300 za podstawkę w której mogą wprowadzić jakieś mikropłatnosci to naprawdę zbyt dużo
  • Odpowiedz
@SpasticInk: Ja kiedyś skrytykowałem boty w D3, był to powód mojej rezygnacji z tej gry.
Oczywiście zaczęli mnie przekonywać, że w botach nie ma nic złego.

Jeżeli boty tak samo swobodnie grają w D2R, a ty twierdzisz, że zniszczyły ekonomię, to gra ta pewnie jest koszmarnie nudna, jeżeli każdy ma swobodny dostęp do run i przedmiotów.
  • Odpowiedz