Wpis z mikrobloga

Opisałby ktoś psychikę trolli z tagu przegryw? Czy mają samoocenę wysoką czy niską? Jaki jest ich cel naśmiewania się ze słabości czy problemów innych ludzi? Dowartościowują się czy żerują jak psychopaci? Jest to częste zjawisko i bardzo mnie ciekawi:) Działają bardzo podobnie do jasia kapeli czy urbana więc może to te same mechanizmy, dowartościowanie się bo mają #!$%@??
#przegryw #psychologia
  • 16
@Fejkowe_Konto_Chada: Dlatego już wolę pogadać na grupach fb które takich ludków przesiewają. Na wykop trzyma uzależnienie, a jest śmietnikiem bezwartościowym jak youtube z shortsami i gównianą personalizacją. Tam sypią radami, tutaj jakaś rada się trafi raz na 100 postów np. freeganizm kompletnie wyleciało mi z głowy, ktoś mi przypomniał, co uważam za cenne.
przegrywy na wykopie to były może jeszcze z 5 lat temu teraz to low-tier normiki którym się nie chce wychodzić z domu bo i tak wszyscy w necie siedzą


@Fejkowe_Konto_Chada: Raczej frustraci, jeszcze kilka lat temu nawet jak kobieta otagowała swój wpis #przegryw, to nikt jej nie wyzywał, tylko wszyscy mieli ten tag gdzieś i normalnie komentowali. A teraz nawet między niebieskimi są jakieś podziały, nienawiść, obrażanie, wzajemne ściągnie w
@DoudouPetit: Mają mega niską samoocenę i budują sobie mitologię, żeby zrzucić na coś innego winę za własne niepowodzenia. To środowisko przepełnione jest przeogromnymi kompleksami, które leczone są przez frontalny atak na grupy, które w ich przekonaniu są winne problemom. Klasyczne zrzucenie winy i tworzenie kozłów ofiarnych. Całkowicie zamknięci na odpowiedzi spoza ich systemu wierzeń.