Wpis z mikrobloga

@Roger_Casement:
chciałem zobaczyć, co to za organizacja ten GAG no i okazuje się, że powielasz skrajnie prawicową propagandę
Gays Against Groomers (GAG) is an American far-right anti-LGBT organization
The founder of Gays Against Groomers, Jaimee Michell, and her partners are former ultra-MAGA Trump followers
  • Odpowiedz
@Roger_Casement: GAG to jest prawicowy szmatławiec, który pod płaszczykiem walki z groomingiem w środowisku LGBT promuje transfobię i amerykańską prawicę. Maskotka FoxNews, InfoWars i innych gadzinówek, która dostarcza im tylko homofobicznego kontentu.
  • Odpowiedz
@Panoxar:

Pokaż te oburzenia, to sobie ocenimy


Masz powyżej, dałem link, gdzie GAG krytykuje przestępstwo na nieletnim, a lewicowiec nazywa GAG prawicowym szmatławcem oraz krytykuje za dostarczanie homofobicznego
  • Odpowiedz
@Roger_Casement

a lewicowiec nazywa GAG prawicowym szmatławcem oraz krytykuje za dostarczanie homofobicznego kontentu

Chodziło mi konkretnie do tamtego tweetu, bo cały profil jest przesiąknięty transfobią i homofobią tak, że aż robi mi się niedobrze, gdy go przeglądam.
  • Odpowiedz
far-right anti-LGBT organization


@elberet: to jest synonim na bycie nieopłacaną przez Sorosa propagandówką globalizmu, lol

jeśli cokolwiek w usa nie jest określane skrajną prawicą to nie ma sensu się tym interesować

jakaś poważana gównoorganizacja, kiedyś mi mignęło, nawet Instytut Misesa nazwała skrajnie prawackim xD
  • Odpowiedz
@Panoxar:

cały profil jest przesiąknięty transfobią i homofobią tak, że aż robi mi się niedobrze, gdy go przeglądam


To zabawne, bo oni tylko pokazują, co robią aktywiści LGBT xD

Chyba, że dla Ciebie krytyka wykorzystywania dzieci przez aktywistów LGBT, to jest już homofobia, ale liczę, że jednak nie jesteś lewicowym fanatykiem... Śmiało, pokaż co jest konkretnie homofobicznego w ich poglądach...
  • Odpowiedz
@Roger_Casement: cherry picking.

A jeśli jakiś weteran jest LGBT to ma 31 dni? Czy ten jeden dzień zalicza się do tych 30?

Czy weteran ma jakieś przywileje z powodu bycia weteranem (nie wiem jak w USA w Polsce ma). A czy osoba LGBT ma jakieś przywileje z tego powodu? No ma - może dostać kosę pod żebro na hucie ;)
  • Odpowiedz
@Roger_Casement:

To zabawne, bo oni tylko pokazują, co robią aktywiści LGBT

Chodzi o słowa i pchaną narrację.

Chyba, że dla Ciebie krytyka wykorzystywania dzieci przez
  • Odpowiedz
poza czepianiem się kolorowych flag w szkołach, które nikomu nie szkodzą


@Panoxar: Czyli tak samo trzeba wywiesić krzyż chrześcijański? Tak samo trzeba wywiesić flagę hetero, albo flagę z symbolem proud white, skoro prezydent USA jest rasistą i oskarża białych, że są największym zagrożeniem, choć to czarni popełniają zdecydowanie więcej przestępstw?

Te Twoje dowody, to co najwyżej krytyka zmiany płci wśród dzieci, zaprzeczasz faktom biologicznym? Jak powiem, że jestem czarną kobietą,
  • Odpowiedz
@Roger_Casement:

Czyli tak samo trzeba wywiesić krzyż chrześcijański? Tak samo trzeba wywiesić flagę hetero, albo flagę z symbolem proud white

Z ich istnieniem nikt nie ma problemu.

skoro prezydent USA jest rasistą i oskarża białych, że są
  • Odpowiedz
jeżeli krytykujesz wykorzystywanie dzieci, nie obchodzi mnie Twoja narodowość, religia, poglądy polityczne czy orientacja, w tym aspekcie mogę się z Tobą zgodzić.


Ja po prostu uważam, że im nie chodzi o żadne dzieci, tylko o kontent dla prawicowych mediów. To jest czysto propagandowy zabieg i główny cel to tworzenie nagonki na osoby LGBT (bo taki jest też skutek ich działań).

organizację osób niehetero


@
  • Odpowiedz
@EvilToy: Tak, krytyka groomingu w środowiskach LGBT to nagonka na osoby LGBT, nie można o tym mówić, bo lewica jest oburzona (choć ja akurat bardziej byłbym oburzony wykorzystywaniem nieletnich...).

Mamy wolność słowa, jeżeli jesteś oburzony, że geje nieposiadający lewicowych poglądów, krytykują wykorzystywanie czy seksualizację dzieci, to Twój problem, całe szczęście, że to nie PRL i można nie mieć lewicowych poglądów...

ta organizacja na prawdę jest niehetero


Tak, hetero udają gejów,
  • Odpowiedz
@Panoxar:

Z ich istnieniem nikt nie ma problemu


Więc nie będzie problemu z tymi innymi flagami, jak i flagą pro-life (są ludzie którzy twierdzą, że te dzieci to nie są ludzie, choćby u nas lewicowcy krytykowali ludzi z AK za to, że nie legalizowali aborcji i bronią nazistów oraz komunistów którzy legalizowali w naszym kraju prawo do zabijania nienarodzonych
  • Odpowiedz