Wpis z mikrobloga

@BlackiLacki To zależy czy myślisz głową czy fiutem. Ja pomyślałem fiutem i nie żałuję xD

W sumie o Corvecie wtedy akurat nie pomyślałem, a szkoda trochę. C4 mi się podoba, ale wyposażenie w porównaniu do tego co kupiłem to #!$%@? z grzybem. Co nie zmienia faktu że lubię surowe auta.
@Palladyn400 czy ja wiem czy chora kasa wszystko zależy od umiejętności i dostępności części. Albo kupujesz dawcę zgnitego bez dokumentów za grosze i masz już bazę części do regeneracji. Sam przywracam stare wozy do życia i da się to robić dość tanim kosztem tylko trzeba trochę mieć w tym doświadczenia a nie rzucać argumenty z czachy. Jeśli nie miałeś z tym styczności to co się wypowiadasz?
@BlackiLacki:

80 tysięcy nie wystarczy na renowację samej karoserii obojętnie w jakim aucie.
Powinno natomiast wystarczyć na opcję pośrednią - jakieś pół egzotyczne auto z lat 90/00 jak BMW Z3 Coupe, które jest jeszcze zdrowe i łatwiej je zachować w takim stanie niż próbować reperować gruza.
@BlackiLacki: kupiłbym Chargera 2015 5.7 Hemi z 8HP i wyposażeniem, on nawet na seryjnym wydechu świetnie brzmi i niedużo pali (wyłącza 4 gary w trasie i schodzi do 12litrów nawet), no dołozyłbym 15-20k bo chodzą za ok 100k