Wpis z mikrobloga

#wykopfm Famina celowo pomija utwory. Zapytałem się który w kolejce jest mój zamawiany utwór powiedziała że ostatni zarzuciłem jej manipulowanie kolejką to stwierdziła, że w ogóle nie będzie.

Dodatkowo za nieplusowanie jej spamu kara zakopywaniem znalezisk.

#djfamina - nie polecam.

@Famina

  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Handy: (#) Tylko wiesz jaka jest różnica. @ortofosforan: (#) wszedł raz nie spodobało mu się, ok. Ty przychodzisz codziennie, albo prawie codziennie, pierdzielisz jakieś smuty, żebrzesz o wykopywanie znalezisk, męczysz tyłek Faminie kiedy wyraźnie widać, że ona nie ma ochoty na utrzymywanie jakiegokolwiek kontaktu z Tobą, a potem jesteś zdziwiony, że Cie ignoruje. Tylko, że zamiast uszanować czyjąś decyzję i odpuścić, to męczysz tyłek jeszcze bardziej.
  • Odpowiedz
@Handy: Wysłałeś kawałek jako jeden z ostatnich. Pytałeś pięćset razy kiedy Twój kawałek (bo jesteś pępkiem świata i Ty i Twój kawałek jesteście najważniejsi), dostałeś odpowiedź, że na koniec. Zacząłeś się awanturować, że czemu ostatni, że zmieniam kolejność. Ostatecznie powiedziałeś, że #!$%@? mi w dupę i dostałeś z banhammera.

A teraz przychodzisz tu i się wyżalasz jak ostatnia ciapa.
  • Odpowiedz
@Famina: To nie możesz mi łaskawie odpisać od razu tylko muszę się dopytywać po "pinćset razy"

(bo jesteś pępkiem świata i Ty i Twój kawałek jesteście najważniejsi)


Nie ale skoro wcześniej mówiłaś ludziom które w kolejności są ich kawałki, dlaczego tego nie powiedziałaś jak się grzecznie
  • Odpowiedz
@Handy: Cóż, ja uważam pytanie się o to który w kolejności jest twój utwór za lekko nie na miejscu. Pomyśl jaki chaos powstałby podczas audycji gdyby musiano odpowiadać na wszystkie takie pytania. Przyznaję się bez bicia, że również spytałem Faminę o to czyje będzie następne 5 zaproponowanych utworów, zrobiłem to jednak dlatego iż na chwile musiałem odejść od komputera. Dlatego myślę iż dobrym pomysłem byłoby (o ile to nie kłopot),
  • Odpowiedz
@Famina:

Ostatecznie powiedziałeś, że #!$%@? mi w dupę i dostałeś z banhammera.


( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Mirki rada na przyszlość, jak już podrywać Faminę, to nieco subtelniej xD
  • Odpowiedz
@Handy: (#)

Zareklamowałem raz dwa znaleziska


Dzisiaj. Chciałbym Ci przypomnieć, że za niemal każdym razem jak wchodzisz na czat to zaczynasz od wklejania linków do swoich znalezisk i prosisz o wykopy. TO według mnie jest żebranie.

Poważnie, weź się w garść i przestań zgrywać biedne, pokrzywdzone niewiniątko.
  • Odpowiedz
@HenioPL:

Przyznaję się bez bicia, że również spytałem Faminę o to czyje będzie następne 5 zaproponowanych utworów,


Cóż, ja uważam pytanie się o to który w kolejności jest twój utwór za lekko nie na
  • Odpowiedz
@Handy: Zgadzam się, lekko #fucklogic ale pózna pora, niemniej jednak w mojej wypowiedzi przyznałem się, aby być uczciwym w swoich wypowiedziach skierowanych do ciebie, że sam trułem dupę, co potępiam, ale wygodnictwo wzięło górę. Sądząc po twojej jakże inteligentnej wypowiedzi

#!$%@? ci w dupę
społeczność radia nie będzie tęsknić.
  • Odpowiedz
@Handy: Wez pod uwagę również to, że ja nie pytałem bezpośrednio o pozycje mojego utworu, na co rozumiem odpowiedz mogłaby być kłopotliwa, lecz o następne 5 utworów, których prowadząca z pewnością zna kolejność.
  • Odpowiedz