Wpis z mikrobloga

Mirkeczki kochane, otrzymałem podwyżkę! Będę zarabiał 6000 złotych brutto na UoP ( ͡ ͜ʖ ͡)

To daje jednak kopa motywacji, dalej będę się ciężko uczył, zamierzam zrobić ,,dyplomowanego księgowego" w SKWP i przyłożę się wreszcie do niemieckiego. Jestem szczęśliwy, idę na rower! A i może jakąś podyplomówkę zrobię? Może jakiś egzamin potwierdzający dobrą znajomość matematyki? Jestem zadowolony, że ciężka nauka od szkoły podstawowej zaczyna procentować ( ͡ ͜ʖ ͡)

#pracbaza #praca
Glimpse0fTheFuture - Mirkeczki kochane, otrzymałem podwyżkę! Będę zarabiał 6000 złoty...

źródło: uhuu

Pobierz
  • 38
@xdTM: Tak po krótce mówiąc to mam jak sądzę na warunki polskie zamożnych rodziców z odpowiednim zabezpieczeniem więc bieda tak naprawdę nigdy by mi nie zajrzała w oczy. Ale ja nie chcę ich wykorzystywać- i tak dużo od nich otrzymałem przez całe życie. A rower taki ze średnio-niższej półki, ale nie jestem jakimś wyczynowym kolarzem ;p
@Glimpse0fTheFuture: fajnie Miras, niech się wiedzie. Pamiętaj jako księgowy, racjonalnie obchodzić się z pieniędzmi i ładnie tam odkładać 40% premii i wzrostów wynagrodzeń jak przykazane jeśli tylko się da - a języka się ucz i będziesz mógł pracować zdalnie za kochane euraski z bantustanu polskiego, mam nadzieję nie bardziej #!$%@? jak jest obecnie