Wpis z mikrobloga

Hmm... Chwila, czyli według logiki k0nfiarzy jak braun i jego pachołki znowu będą #!$%@? swoje prorosyjskie bzdury publicznie, to mogę przyjść i im #!$%@?ć nagłośnienie, bo się nie zgadzam z tym co wygadują? XD

Btw, patrzcie ile kucy jest w stanie porzucić maksymę "prywatne mienie to wartość święta" jeśli się nie zgadzają z czyimiś poglądami. No i wiadomka SZACUNEK DLA BRAUNA XD

#codziennykonfiarz

#konfederacja #neuropa #bekazprawakow #braun #wykopshitsays #bekazwykopkow #polityka
Kryspin013 - Hmm... Chwila, czyli według logiki k0nfiarzy jak braun i jego pachołki z...

źródło: Screenshot 2023-05-31 at 10-04-43 #konfederacja #heheszki nie wiem gdzie to nagrane ale ten czlowiek p... (@jaroslaw-nitko) - strona 1

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@Kryspin013: To się nazywa wolność słowa. Można oskarżać Polaków o II wojnę i Holocaust jak robisz laskę Putinowi i Rosji jak przyjaciele konfy z AfDe. Jak nie robisz laski to nie masz prawa do wolnośći słowa ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Chwila, czyli według logiki k0nfiarzy jak braun i jego pachołki znowu będą #!$%@? swoje prorosyjskie bzdury publicznie, to mogę przyjść i im #!$%@?ć nagłośnienie, bo się nie zgadzam z tym co wygadują? XD


@Kryspin013: Oczywiście, mało to razy bywało, że braun odwalał szajs, jak wtedy gdy w ramach prawa do informacji wyrzucał choinki z sądu bo mu się bombki nie podobały? xD
  • Odpowiedz