Wpis z mikrobloga

@kuroszczur: bo aktualnie każdy patriota powinien być antypis, ponieważ ta partia na każdej płaszczyźnie jest mierna i uderza w fundamenty demokracji. Edukacja, polityka pieniężna, wymiar sprawiedliwości, stosunki międzynarodowe, i wiele wiele innych rzeczy w tym kraju zostało sprowadzone do rangi soczystego gó*na, a na dodatek jest to pierwsza partia od upadku komuny, która na 100% nie pogodzi się z porażką i w dupie ma zdanie obywateli. Obrzydzanie antyrządowych protestów to głupota,
@anb: Ale w sumie jestem ciekawy, jakiego "wyniku" osoby które uczestniczą w tym proteście oczekują ?
Bo ustawia już jest podpisana.

-Procesowania ustawy która ją "cofa" ?
-Wiecznego limbo nie opublikowania ?
-Ustąpienia rządu i przedterminowych wyborów ? (i co wtedy jak znowu PiS je wygra ? )
-Czy może zamachu stanu i siłowego przejęcia władzy ?
Bo w sumie naprawdę nie wiem
via Wykop
  • 12
@Mr-Di: proste

Przez pokazanie, że nie ma zgody na takie działanie może:

- ludzie żyjący w bańce zobaczą, że coś się dzieje i zainteresują się tematem,
- pis się obsra i nie będzie korzystał z tego przepisu,
- ludzie zobaczą, że można zjednoczeni mogą coś zdziałać kontra żelazne 30% pisu

Poza tym naprawdę trzeba tłumaczyć po co są protesty?
fajnie jest być w świecie marzeń i idei


@anb: Ale ja nie jestem tylko w świecie marzeń i idei. Nie jestem akapkiem, ale agorystą. Państwo da się #!$%@?ć czynnie. A że #!$%@? państwa na kasę obywatolm się opłaca, to wcale nie trzeba mieć nawet bladego pojęcia o agoryzmie. Mało? Na pewno więcej niż #!$%@? pochody i wystawianie się władzy na widok publiczny,