Wpis z mikrobloga

Znowu to samo. Znowu kampania. Znowu ci sami ludzie. Wybór między złem a złem.

Znów będą wam mówić, że jeśli nie idziecie na wybory, to na kogoś głosujecie. Znów będą wam mówić, że jeśli głosujecie na partię, która przegra, to wygra jedna albo druga, ta bardziej zła dla was lub ta bardziej zła dla innych.

#!$%@? ich, nie słuchaj. Jeśli nie wiesz na kogo głosować bo nie ma na kogo - nie idź na wybory, #!$%@? to. Jeśli znasz kogoś, kto chce łączyć a nie dzielić - głosuj na tę osobę. Polska potrzebuje wielu dobrych ludzi, którzy potrafią pogodzić interesy przedsiębiorców z prawami obywateli. Którzy potrafią pogodzić gospodarkę ze środowiskiem. Którzy rozumieją że tolerancja jest potrzebna, ale ma granice. Którzy rozumieją, że szacunek jest potrzebny. Którzy nie walczą z tym że ktoś w coś wierzy. Którzy nie walczą z tym, że ktoś z kimś sypia. Którzy nie walczą z tym, że ktoś sobie idzie na drogę krzyżową, a ktoś inny na paradę równości.

#!$%@? tę wojnę, nie oddaj głosu tym, którzy bez pardonu się o Polskę #!$%@?ą. Polska potrzebuje RiGCzu.

#polityka #polska #wybory #wybory2023
Pobierz
źródło: polska
  • 6
Znów będą wam mówić, że jeśli nie idziecie na wybory, to na kogoś głosujecie. Znów będą wam mówić, że jeśli głosujecie na partię, która przegra, to wygra jedna albo druga, ta bardziej zła dla was lub ta bardziej zła dla innych.


@bylem_bordo: ojjj przepraszam ze chce dobrze panie freethinkerze
#!$%@? tę wojnę, nie oddaj głosu tym, którzy bez pardonu się o Polskę #!$%@?ą. Polska potrzebuje RiGCzu.


@bylem_bordo: i RiGCz odnowi oblicze ziemi, tej ziemi, jeśli tylko zostawicie głos w rękach tych którzy jednak idą na wybory w sposób zdyscyplinowany.

Brzmi legitnie, kupuje to.
Ale oczywiście możesz iść jak owieczka za stadem.


@bylem_bordo: największe stado w tym kraju to "nie głosuje, mój głos nic nie zmienia, polityka mnie nie interesuje, niech ci co głosują wybiorą mądrze".
Za tymi nie pójdę, spokojnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bylem_bordo: ja nie znam takich ale może wśród innych ludzi się obracamy

Ale nie, lepper/korwin/kukiz/zandberg/kolodziejczak/memcen nie są panaceum na duopol w polsce. Tu wbrew pozorom wciąż może być gorzej