Wpis z mikrobloga

#yerbamate #yerbamatewykopclub

Wracam do yerby, bo za dużo kawczana ostatnio. Mało próbowałem dotychczas, zatem biorę taki pakiecik do testów na start-powrót. Co sądzicie? Verde Mate biorę próbki, żeby potestować jak smakuje ta zielona yerba i czy w ogóle to ma sens (jedni hejtują, drudzy chwalą). Dodatkowe szukam czegoś smakowego w większym opakowaniu. Wybór padł na CBse, tylko nie wiem czy brać od razu dwie paki Tropical + Guarana. Wolałbym najpierw coś jednego wybrać, ale nie mogę się zdecydować. Ktoś się wypowie które lepsze? Podobno CBse Guarana to taki klasyczek dobry, aczkolwiek kusi mnie też na coś owocowego, czyli tropical. Co tu robić?
towlie97 - #yerbamate #yerbamatewykopclub

Wracam do yerby, bo za dużo kawczana ostat...

źródło: Zrzut ekranu 2023-05-29 134552

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • 0
Ewentualnie możecie też coś odradzić z tego zestawienia i polecić coś innego świeżego, owocowego. Zależy mi, żeby wszystko dostać w jednym sklepie i żeby było jedno większe opakowanie czegoś dobrego + jakieś próbki na testy w poszukiwaniu smaku. Ogólnie to lubię mango i szukam coś w tym kierunku też :)
  • Odpowiedz
  • 0
@WirtualView: pomyślę i nad tym rozwiązaniem w przyszłości. Póki co szukam coś z gotowej mieszanki

@Aeterna Polecisz coś od siebie co mogę zakupić? Coś smakowego najlepiej. Lecieć w jakieś Pajarito smakowe czy coś innego? Nie chce za bardzo nic z dodatkiem mięty.

EDIT; Jeszcze dodam, że aktualnie zapożyczyłem trochę suszu od brata i zasypałem El Pajaro Guarana. Nawet mi to smakowało, na pewno wyczuwalny kop.
  • Odpowiedz
@towlie97: ze smakowych dobra jest Taragui Maracuya a tak ogólnie nie gustuje w smakowych ale bardzo dobre Yerby to dla bo przykładu ostatnio zamówiłem canarias oraz del cebador i są pierwsza klasa
  • Odpowiedz
@towlie97: napisz do ymt24.pl na fb to Ci zrobi próbki większości yerb dostępnych w asortymencie a ma ich naprawdę sporo, powiedziałbym, że razem z dobreziele te 2 sklepy mają nawjększy asortyment w Polsce
  • Odpowiedz
@towlie97: Trudno powiedzieć jaka jest dobra bo jednak każdemu smakuje co innego.
Najlepiej znajdź kogoś kto oferuje dużo różnych próbek i pozamawiaj (nie tylko różne smaki ale też style).
Wtedy sam będziesz wiedział co lubisz.
  • Odpowiedz
@towlie97: generalnie, jak chcesz popróbować faktycznej różnorodności ze świata yerba mate polecam popróbować z suszami z różnych marek i rożnych krajów. Yerba argentyńska a paragwajska to mega różnica.
tu np. polecam taki mix do testowania: https://dobreziele.pl/sklep/yerba-mate/wielopaki-2/paleta-smakow-5-x-100g

Można do tego dobrać jeszcze więcej opakowań 100g i wachlarz szerszy.

Czego nie polecam, to testowania świata yerba mate na bazie jednej marki i jednego suszu w milionach odmian smakowych. Bo co z tego, że
  • Odpowiedz