Wpis z mikrobloga

@The_Rainman: chyba troche więcej metrów tam może mieć. To jest chyba salon z kuchnią + łazienka + sypialnia.
Ja szukając jakiś czas temu mieszkania do wynajęcia natknąłem się na ofertę mieszkania na złotej 44, 82mkw za 18k miesięcznie. On twierdzi, że płaci 21k.
  • Odpowiedz
@The_Rainman: no to jest wiadome ze truman sie dorobił na scamach na krypto, i teraz robi z siebie polskiego andrew tate. Jak widziałem te jego mieszkanie na złotej na jakichś filmikach to wyglądało jakby to był jakiś #!$%@? apartament, a sie okazało że to malutkie mieszkanko XD
  • Odpowiedz
@gsl7: przypomnę tylko, ze taki kamerzysta tez twierdził ze kupuje auta i kupił dom pod Płońskiem za kilka milionów a co się okazało auta z wypożyczalni, a dom wynajęty. Wszyscy tam to farmazony, pokazujące jakie to miliony oni maja, a prawda jest taka ze to gołodupce bez kasy i szkoły. Jak się kończy kasa to wtedy słuchawka i dzwoni do taty
  • Odpowiedz
@xcharger: Gdyby te klauny umiały inwestować w swoją przyszłość(chociażby jakiś biznes otworzyć aby przynosił miesięczny zarobek) to z czasem mogliby faktycznie żyć na wysokim poziomie. 90% z tych petów internetowych #!$%@? $$$, które zarobili "karierą" w internecie i przyjdzie im się spotkać z rzeczywistością. Z tego Hellshouse od Amadeusza to tylko ta Natalia(blondyna z dziarami) prowadzi jakiś salon kosmetyczny więc nawet jeśli ten "projekt" jej gówno da to zawsze ma jeszcze
  • Odpowiedz
@The_Rainman: nie wiem jak Złota 44 ale na przykładzie Wrocławia i Sky Tower wynajem apartamentu na miesiąc to 8k, więc Złota pewnie trochę drożej. Jak te małpy internetowe robią kilkadziesiąt koła miesięcznie to easy mogą sobie tam mieszkać w jakiejś klicie 40 metrowej. A żeby kupić taki apartament na własność to by się zesrali. Sam Rafonix zarabiał po 3 dychy miesięcznie jak był jeszcze z Kingą z roksy.
  • Odpowiedz
@The_Rainman: do tego najbardziej na streamie mnie rozwaliło jak otwierali jakieś wino i opalali korek żeby sam wyszedł. Myślałem że jakiś fajniejszy rocznik i się popisują, a okazało się że to Carlo Rossi :D :D także tyle z ich bogactwa, na kawalerkę starczyło, ale na wino już brakuje
  • Odpowiedz
@HOLD_GME: jakiś tam hajs ma, ale to czy jeździ swoim lambo raczej bym powiedział ze z wypożyczalni, tak jak to przeważnie robili. Wszyscy ci internetowe kasztany wszystko robią na pokaz, kasa, samochody, domy. A potem czar pryska, bo chata wynajęta, auto z wypożyczalni, itd
  • Odpowiedz