Wpis z mikrobloga

Nie mam ciekawszych zajęć w niedzielne południe więc trzeba wyjaśnić wszystkie kłamstwa Czaki, oczami konesera.

1. Problem z Gohą: Każdy, kto śledzi stream wie, że Goha nie jest taka, że każdy jej przeszkadza. Potrafi kogoś polubić i zaakceptować (Większość gości na U2, którzy odnoszą się do niej z szacunkiem i razem piją taterki) i nie (osoby, które zazwyczaj się podlizują i zakłócają ustalony porządek na U2. jak Chudy Byk). Jestem w stanie uwierzyć, że Goha nie polubiła Nikoli bo ta jest po prostu #!$%@?ęta, leniwa i trudna w zachowaniu. Na u2 przewinęło sie pełno dziewczyn. Chyba z każdymi Goha miała dobre relację. Razem sobie siedzieli, palili fajeczki i pili tatre, mieli o czym rozmawiać. Nigdy nie było problemów. Czy ktoś chce czy nie, to Goha jest u siebie, Goha jest "strimerką" i królową meliny. Jeśli robi show to nie powinno się jej przeszkadzać, wychodzić w trakcie i jęczeć za plecami.

2. Zmuszanie Nikolki do strimowania - Z całą antypatią do Grubasa, ten ma w swojej głowie jakieś zasady. Jest obłudnikiem i hipokrytą, ale chyba szczerze uważa te streamy i widzów za coś ważnego. To, że chodził za Czaki, gdy ta ukrywała sie w łazience i chciał by wracała na stream to nic nowego i żadne zmuszanie jej. Gruby robił to zawsze: MAMA NO CHODŹ TU, NIE SIEDŹCIE W KUCHNI - każdy zna ten fas attack gdy przychodzili goście i siedizeli w kuchni, poza kamerami a nie na streamie. Tak samo z siedzeniem w telefonie. Kiedyś to był poważny problem bo tucznik odbierał to jako brak zaangażowania w streamy, brak szacunku do widza, na tym punkcie miał #!$%@?. Więc nie można mówić, że chciał zrobić z niej jakąś maszynkę do streamowania, TO po prostu normalne zachowanie Zwierzyńskiego i każdy koneser to zna.

3. Zmuszanie karła do picia alkoholu. Nie widzialem sytuacji na U2, gdy ktoś odmówił alkoholu i inni go namawiali, w tym sam Tucznik. Po prostu każdy kto tam się pojawia, doskonale wie gdzie jest i picie to jego jeden z głównych celów. Co więcej, gdy np Mariusz przesadzał, to Grubas potrafił zrobić mu limity picia. NIe wierzę w to, że Magical specjalnie podlewał Gnoma. Łączy się to z punktem nr 2. Gdyby ta się upiła to poszłaby spać, albo zachowywałaby się tak, że #!$%@?łaby wszystkich = brak szacunku do widza. NIKOLA NO CO TY ROBISZ. Picie alkoholu to po prostu normalność na U2. Tylko ktoś, kto nigdy nie śledził Magicala mógł pomyśleć, że codziennie pijąca Nikola jest do tego zmuszana. Dla każdego konesera to po prostu normalna część dnia. Myślę, że sam Daniel nawet tak tego nie odbierał. Jeśli codziennie przez ostatnie lata otwierał piwo i wódę każdego wieczoru, to przez myśl mu nie przeszło, że jeśli robi to teraz, będzie wykorzystywane przeciwko niemu i uznane jako zmuszanie kogoś do picia.

4. Cios to jedyna osoba, która pojawiła się na U2, nie mieli żadnych innych znajomych. No #!$%@? fakt, nie mieli. Daniel Magical nie ma żadnych prawdziwych znajomych, jest to fakt znany dla każdego konesera od 2017 roku. Chyba Nikolka musiałą doskonale to wiedzieć, że nie będzie wyjść w gronie znajomych. Chwila, TO DOKLADNIE TAK SAMO JAK NIKOLA. Gdzie są jej znajomi? Ale nie jest to prawdą, że nie miała okazji nikogo poznać, nawet nie wychodząc z meliny. Przez większość czasu był Baobab, był Mariusz, była locha baobaba, byli widzowie np młody koleś z vifonem na głowie w jej wieku, jego brat/kolega, był coder, brat Łukasz, były jakieś dziewczyny. W każdej chwili mogła kogoś tam poznać, mogli wymienić się kontaktami, każdy mógł ją uratować. Może po prostu Cios jako jedyna osoba jej sie spodobał i nie myślała w kategorii, że chce mieć znajomych, tylko chce mieć przystojnego znajomego, który ją "uratuje"?

5. Grubas zabraniał Nikoli wychodzić samej. Może byc to prawda, ale według mnie również nie jest to tak, że zabronił jej tego, by czasami kogoś nie poznała. Grubas od jakiegoś czasu (po ataku bombowym) uroił sobie, że każdy chce go zniszczyć i ktoś na niego poluje. Myślę, że szczerze w to uwierzył i bał się o swoją miłość życia. Było widać to w sytuacji gdy "posłaniec wykopu" robił stream po ataku bombowym i podszedł do JAcy. Chyba Daniel Jacy nie kocha, a tak samo kazał reporterowi #!$%@?ć, a jacka pogonił do domu. Jazda taksówkami, rolety w oknach, nowe drzwi - to również nie jest po to by więzić Nikolę, po prostu urojenia grubasa, że każdy chce go ( i jego rodzinę) zniszczyć.

6. Nigdzie nie wychodzili, jedynie do żabki i do polo marketu. Nie wiem czy trzeba to wyjaśniać. Na samych ich socjal mediach jest pełno dowodów, że jest inaczej. Zdjęcia z lokali gastronomicznych, zdjęcia ze starówki Torunia, zdjęcia z jakichś gospodarstw agroturystycznych (?), nooo z jakichś wynajętych domków na łonie natury, zdjęcia i tiktoki z lasów. Byli przecież w Bydgoszczy gdzie czaki miała robić test na przebytą ciąże, W kinie na jakichs filmach + anime. Robili grilla nad jakimś jeziomre/wisłą. Uważam, że prowadzili w miarę normalne życie.Sam wychodzę dużo mniej xD

7. Pęknięty żołądek. Domyślam się, że to po prostu palnięta głupota więc nie komentuje.

8. Grubas nie dawał jej pieniędzy, "coś" zarabiali, ale nie wiedziała co się dzieje z tymi pieniędzmi. Super! Szkoda, że potem przyznała się, że wszystkie pieniądze ida na jej konto (stary trik tucznika). W dodatku potem powiedziała, że Gruby większość pieniędzy odkładał, a "na życie" przeznaczał jakąś ustaloną część. BRAWO DANIEL. Tego się po Tobie nie spodziewałem, że wyciągnąłeś jakieś wnioski i robisz sobie zabezpieczenei finansowe a nie #!$%@? wszystko jak zawsze. Oczywiście Nikita w ciągu 3 min podała 2 wersje, które się wykluczają. 1. Nie wie co sie dzieje z pieniędzmi i ona nic nie dostaje 2. Wszystkie pieniądze idą na jej konto, z czego "na życie" jest wyznaczona kwota X.

Podsumowanie: Tak. Fas jest zaborczym cymbałem, ale to nie Josef Fritzl. Urzędnicza to nie piwnica, w której więził Karlice, a chyba chciałaby przedstawić taką wersję. Ta wiedziała doskonale na co sie pisze. Myślała, że życie z "influencerem" będzie wyglądało inaczej, chciała tego, co ma obecnie z Ciosem i Ferrarim. Rozstali się i na co drążyć temat, ludzie się rozstają - No tak średnio. Ta #!$%@?ła jak szczur wypuszczony z klatki. Nie rozstali się w cywilizowany sposób, tylko ta zotawiła wszystko i postanowiła nie wracać do Tucznika bez słowa wyjaśnienia. (Swoją drogą strasznie ją gruby więził, że pojechała sama do Warszawy). Każdy kto zna wieprza wie, że wiele jego zachowań jest powtarzalnych i nie dotyczył one samej Nikoli. Każdy koneser potrafi wytłumaczyć wiele sytuacji, które dla niedzielnego fana patostreamów mogą być jawnym dowodem na poparcie słów Bieli.

Menel z U2 oczywiście nie jest święty i jakby potrafił nawiązywać normalne relacje, nie byłby upośledzony, to pewnie jego związki wyglądałyby zupelnie inaczej, ale jego zachowanie też nie jest czymś nowym. Robi tak masa niepewnych siebie facetów z problemami psychicznymi. To co przeżywała Nikola to po prostu obarczanie jej tym, co przeżył w przeszłości. Normalny człowiek mógłby iść na terapię, ale jesteśmy w końcu na tagu #patostreamy

Ja pierrrrdole

#danielmagical
  • 6
  • Odpowiedz
@Neobychno: Mnie to rozwaliło jak ona chciała zaszkodzić tucznikowi i mówi, że on zły bo nie chce wydawać całej kasy miesiąc w miesiąc tylko woli mieć poduszkę finansową xD typ centralnie nauczył się w końcu żyć jakoś mądrzej, a tej to przeszkadza xD
  • Odpowiedz
@Neobychno: bajki o ratowaniu są dla naiwnych. Po prostu poczuła Chada i poszła w samopas. Jak większość gąsek w jej wieku marzy o podróżach i skakaniu na bolcach a nie piciu w czterech ścianach
  • Odpowiedz