Wpis z mikrobloga

Gdyby Tucznik miał mózg.
To dzisiaj o 20:00 zamiast tego #!$%@? TikToka, powinno z pompą polecieć znane wszystkim audiojungle odliczanie na Kicku, a później do hymnu powstań.
Następnie narracja i nawijanie makaronu w stylu ,,Kochani wracam! Dobrze się stało, uwolniłem się od tej oszustki, która mną manipulowała, która wykorzystywała moją naiwność i wiarę w miłość. Straciłem przez nią przyjaciół, byłem zaślepiony, ta cwaniara mnie oszukała, wykorzystała, od początku chodziło jej tylko o sławę i pieniądze, wszystko miała zaplanowane. Moja mama przez nią cierpiała. Ja przez nią cierpiałem ale nie pokazywałem tego! Miałem już jej dosyć, nic nie robiła tylko spała i siedziała na telefonie. Chciałem ją chronić, chciałem jej pomóc, ona prała mi mózg, robiła z siebie ofiarę, oczerniała swoich byłych tak jak i teraz oczernia mnie. A to wszystko kłamstwa były, każdy się na niej prędzej czy później poznał. To jest wyrachowana cwaniara bez skrupułów!
Teraz znowu czuję się wolny, mogę robić to co kocham, strimować dla was. Rodzina najważniejsza! Muszę się zająć mamą, musimy pomóc Jackowi bo masakra tam jest widzowie mówię wam. Ale wszystko się ułoży, naprawię wszystkie swoje błędy''

Ale tucznik nie ma mózgu więc odpali tego tik toka na telefonie i będzie #!$%@?ł o tapowaniu.

#danielmagical
  • 6