Wpis z mikrobloga

#waporyzacja #medycznamarihuana

Mam pytanie odnośnie waporyzacji suszu. Lekarz zalecił dawkę 0,15g r razy dziennie, temperatura 170 stopni, systemem 3 pociągnięć 10 sekunowych, po 4 sekundach trzymania w płucach, wypuszczenie również trwające 10 sekund i powtarzać to co 15 minut. Tylko że po tych 3 sesjach które zalecił, susz dalej pozostaje tam niewypalony, a przynajmniej tak mi sie wydaje, gdyż nei wiem jak powinien wyglądać wypalony susz - robi się kruchy, mniejszy i brązowy, ale dalej po pociągnięciu leci z tego dym. Mój sprzęt to to FenixTitanium 420, ze względu na cenę - gdyż nie mogłem sobie pozwolić na jakiś sprzęt za 1000 złotych. Stąd pytanie - co robić i jak powinien wyglądać w pełni wypalony susz? Czy temperatura jest dobra? Bo za bardzo chmury z tego nie ma dużej, to przez długie trzymanie w płucach? Susz to jakiś Cannabis Flos 8/7 więc nie jest silny, ale lekarz powiedział że ból powinien zniwelować.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Parspakop Nie przejmuj się, prawdopodobnie robisz wszystko dobrze. Aby lepiej zrozumieć temat, zerknij na załączoną przez nas tabelę z temperaturami, w których poszczególne kannabinoidy ulegają waporyzacji. Tak, dobrze Ci się wydaje, że w suszu jeszcze coś zostało. Natomiast efekty jakie osiągniesz w dużej mierze zależą właśnie od temperatury waporyzacji, więc jeśli zależy Ci na konkretnym wyniku, nie ma sensu zmieniać zaleceń lekarza.

Dobra wiadomość jest taka, że susz, który był już
CannDo_pl - @Parspakop Nie przejmuj się, prawdopodobnie robisz wszystko dobrze. Aby l...

źródło: waporyzacja

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@CannDo_pl: a mógłbyś mi powiedzieć, czy jeśli po załadowaniu 0.15 i wzięciu 3 pociągnieć według zaleceń lekarza, a w pojemniku dalej jest sporo dobrego suszu niespalonego, to mam to po prostu dopalić?
  • Odpowiedz