Wpis z mikrobloga

#waporyzacja #medycznamarihuana

Mam pytanie odnośnie waporyzacji suszu. Lekarz zalecił dawkę 0,15g r razy dziennie, temperatura 170 stopni, systemem 3 pociągnięć 10 sekunowych, po 4 sekundach trzymania w płucach, wypuszczenie również trwające 10 sekund i powtarzać to co 15 minut. Tylko że po tych 3 sesjach które zalecił, susz dalej pozostaje tam niewypalony, a przynajmniej tak mi sie wydaje, gdyż nei wiem jak powinien wyglądać wypalony susz - robi się kruchy, mniejszy i brązowy, ale dalej po pociągnięciu leci z tego dym. Mój sprzęt to to FenixTitanium 420, ze względu na cenę - gdyż nie mogłem sobie pozwolić na jakiś sprzęt za 1000 złotych. Stąd pytanie - co robić i jak powinien wyglądać w pełni wypalony susz? Czy temperatura jest dobra? Bo za bardzo chmury z tego nie ma dużej, to przez długie trzymanie w płucach? Susz to jakiś Cannabis Flos 8/7 więc nie jest silny, ale lekarz powiedział że ból powinien zniwelować.
  • 6
@Parspakop Nie przejmuj się, prawdopodobnie robisz wszystko dobrze. Aby lepiej zrozumieć temat, zerknij na załączoną przez nas tabelę z temperaturami, w których poszczególne kannabinoidy ulegają waporyzacji. Tak, dobrze Ci się wydaje, że w suszu jeszcze coś zostało. Natomiast efekty jakie osiągniesz w dużej mierze zależą właśnie od temperatury waporyzacji, więc jeśli zależy Ci na konkretnym wyniku, nie ma sensu zmieniać zaleceń lekarza.

Dobra wiadomość jest taka, że susz, który był już wapowany
CannDo_pl - @Parspakop Nie przejmuj się, prawdopodobnie robisz wszystko dobrze. Aby l...

źródło: waporyzacja

Pobierz
  • 0
@CannDo_pl: a mógłbyś mi powiedzieć, czy jeśli po załadowaniu 0.15 i wzięciu 3 pociągnieć według zaleceń lekarza, a w pojemniku dalej jest sporo dobrego suszu niespalonego, to mam to po prostu dopalić?