Wpis z mikrobloga

@Scarface83: robota sama w sobie jest prosta i przyjemna. Praca w systemie też daje sporo wolnego, oczywiście o ile nie pójdziesz na jakiś niewolniczy system. Ja popracowałem rok i teraz jestem w trakcie szukania pracy na dyspozytora transportu międzynarodowego. Trafiłem na takiego dziada, że aż mi się odechciało jeździć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@jaboleq93: bo lubię transport, znam tą pracę od drugiej strony, a jak chcę jeździć to duża szansa że znowu trafię na "dziada". Jutro widzę się z prawnikiem żeby ustalić co dalej zrobić z tym dziadem u którego oficjalnie jeszcze jestem zatrudniony ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@retlover: masz na myśli jakieś korpo? Jakoś mnie to nie kręci. W dodatku mam introwertczną duszę, to w pracy jako kierowca się spełniałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@retlover: a, pracowałem w takiej przez pół roku, było nawet fajnie. Jednak były również niedogodności które zaważyły nad tym, że nie przedłużyłem UoP. W sumie na dobre mi to wyszło, bo 2msc po moim odejściu firma upadła xD @Kamar coś o tym wie, bo pracował ze mną ( ͡° ͜ʖ ͡°)