Wpis z mikrobloga

Zadzwoniła do mnie pani z Vectry, żeby umówić się na przedstawienie oferty. Znała moje imię, nazwisko i adres. Zainteresowałem się skąd posiada tak szczegółowe dane - wyjaśniła że jest "byłą" pracownicą UPC. Według niej daje jej to prawo do przetwarzania moich danych osobowych.

Rzecz jasna poprosiłem o nie wykonywanie do mnie więcej żadnych telefonów i usunięcie moich danych, albowiem zgodę wyraziłem na przetwarzanie ich przez UPC, a nie przez panią byłą pracownicę, która nawet nie przedstawiła się z imienia i nazwiska i wyraźnie miała mnie na głośnomówiącym (słyszałem się w tle).

#vectra #marketing #daneosobowe
  • 3
  • Odpowiedz
@brass: sprawa zatacza szersze kręgi bo też jestem klientem UPC i miałem podobną sytuację - zadzwonił do mnie jakiś cwaniak i po numerze komórkowym oraz zupełnie nieprofesjonalnym tonie wypowiedzi ("będziesz miał pan taniej o parę złotóweczek....") szybko zorientowałem się że jestem robiony w bambuko. oczywiście gość miał wszystko, nazwisko, adres, telefon, oraz wysokość miesięcznej opłaty.

witamy w państwie prawa gdzie można spać spokojnie bo giodo pilnuje żeby broń boże danym osobowym
  • Odpowiedz