Wpis z mikrobloga

Wiem, że spóźniony post, ale rozwalają mnie te walki prime mma XD
Bagieta vs Kapela fajna walka inne poglądy, jakiś konflikt, podobne gabaryty, ale no te dwie pozostałe ogłoszone walki to jakiś żart.
Jak oni chcą PPV sprzedać kiedy na 3 walki jeden bagieta ma jakiekolwiek community wyrobione, a co więcej tarzan, ztrolowany, lupa i wielki bu bardziej niż fejmów w jakikolwiek sposób to przypominają przypadkowych ludzi wziętych z ulicy. Ztrolowany który ma 3/4 walkę na prime dodał filmik na youtuba z chwytliwym tytułem KONIEC i po 20 godzinach nawet 6k wyświetleń nie ma XD Nie skreślam jeszcze, ale to naprawdę zapowiada się słabo, tak jak to ktoś w komentarzu na instagramie podsumował "Ci sami nieznani zawodnicy z poprzednich gal tylko w innych zestawieniach"
#famemma #primemma
Pobierz
źródło: HalaOrbita
  • 11
@Ginzoginzowski: Prime planowo szło w strone Fame mma. Więc dziwi mnie to co piszesz bo jakby ludzie chcieli oglądać nieznane osoby to myślę, że odpaliliby inne federacje. Dodatkowo prime chciało zdobyć tych oskarków tylko nikt tam iść nie chce XD Z dużych twórców udało im się zdobyć jedynie kamerzyste bo inne federacje się obawiały konsekwencji. Napisałeś, żebym wrócił do oglądania sportowych walk na fame, ale przecież te zestawienia oba na prime
@BiednyJohny: Ale z tym bagietom i jego community to cie troche poniosło bo on ma ze 100-200 widzów na twiczu no chyba że dostanie hosta od któregoś z przydupasów xayoo to jedynie wtedy a jak ma te 100 osób to i tak go wszyscy wyzywają albo prowokują zeby sie odpalał xD
@Ginzoginzowski: Czy najlepiej to bym nie powiedział, ale nie powiem ta 1 edycja prime miała bardzo mocne konfy za to gala była sama w sobie tragiczna pod względem walk. Ja jestem osobą która mega lubi dymogenne zestawienia które nie są teatrzykiem (udawanym konfliktem na potrzeby walki), a chwilowo no te dwie pseudo sportowe walki jak będą skonfliktowane to tylko na potrzeby show, co mnie osobiście nie rajcuje. Już wole kogoś znanego
@eldo1234: Słyszałem "Tym razem na pewno się zepniemy finansowo bo gala będzie budżetowa" coś w ten deseń powiedział.
Tylko wiesz gala Najmana też była budżetowa przez co teraz jej nie ma. Nie dość, że jest małe zainteresowanie galą prime, opinia im się popsuła jeszcze bardziej to jeszcze osoba która ogląda wszystkie gale FRIKOWE (taki ja) nie będzie zainteresowana kupnem PPV na chwilowo jedną walkę Bagiety. Tu bardziej chodzi o zasięgi. Skoro