Wpis z mikrobloga

Wkurza mnie, że ten rząd chce mi cały czas pomagać na siłę i świetnie na tym wyszedłem.

Chciałem sam się dorobić i wypracować przyszłość dla swoich dzieci, ale rząd był łaskawy dać 500 plus w efekcie moje dorabianie się idzie wolniej, bo nakręcili inflację i wzrost kosztów. W efekcie decyzja o dziecku odłożona, żeby nie było zależne od programów socjalnych.

Chciałem oszczędzić na mieszkanie, żeby nie musieć się kredytować lub wziąć niewielki kredyt z dużym wkładem własnym, ale sam dysponować mieszkaniem, ale rząd PiS był łaskaw napompować ceny i robić wszystko, żeby bańka się utrzymała, a potem zaoferować mi kredyt 2 procent, który jeszcze dopompował ceny i mogę sobie kupić łaskawie mieszkanie na smyczy rządu, z którym jak zmienię zdanie to nic nie będę mógł zrobić.

Gdyby nie ta pomoc kupiłbym już dawno mieszkanie za gotówkę.

Tak mi pomogli i pewnie jeszcze na wiele innych sposobów. Jak im grzecznie podziękować, żeby już nie pomagali?

#bekazlewactwa #bekazpisu #gospodarka #ekonomia #konfederacja #polityka
  • 19
  • Odpowiedz
@gorzki99: Jak na kogokolwiek innego niż konfederacja jak wszyscy poza konfederacja popierają te bzdury, na serio udało im się wkręcić Tobie te bzdury o koalicji konfederacji z PiSem? Przecież PiS ma koalicję z KO i Lewica.
  • Odpowiedz
I Lewica, to są szkodniki na równi z konfą


@KokainowyStforek: True. Moj blad. Zapomnialo mi sie. Sugerowalem sie tagami ktore OP zapodal.

Jestem ostatnim ktory by na lewactwo zaglosowal (jade po socjalizmie jak po burej suce - na rowni z jazda po pisie i konfederussja)

Problem polega na tym ze zostaje malo opcji :D

Gospodarczo to konfa nawet jest ok. Ale po co mi dobra gospodarka jak katoliban bedzie mnie za
  • Odpowiedz
na serio udało im się wkręcić Tobie te bzdury o koalicji konfederacji z PiSem? Przecież PiS ma koalicję z KO i Lewica.


@Ynfluencer: Ty tak nie do konca ogarniasz polityke co nie?

No i w zwiazku z tym nie dziwie sie temu jakie bzdury wygadujesz.

Jedyna partia z ktora pis moze zrobic wiekszosc po wyborach to konfa (no moze jeszcze PSL bo PSL to choragiewka)

Wiec jesli konfa bedzie miala odpowiednia
  • Odpowiedz
I Lewica, to są szkodniki na równi z konfą. Trzeba się nie nawidzić żeby głosować na PiS, Konfe i Lewicę.


@KokainowyStforek: głowa cie boli. Na ten moment, głos na konfederacje to jedyny gwarant #!$%@? dalej państwa przez naszą klasę polityczną. Trzeba nienawidzić Polski, żeby oddać głos na kogokolwiek innego w tym roku.
  • Odpowiedz
@KokainowyStforek: Lewica w każdym aspekcie i płaszczyźnie to szkodliwe rakotwórcze kompletne gówno odklejone od RZECZYWISTOŚCI. Konfa to liberalizm gospodarczy czyli jedna z nielicznych rzeczy w teorii polityki którą można nazwać jednoznacznie dobrą. Po zrozumieniu co oznacza liberalizm gospodarczy i jaki jest genialny, sam uznasz, że nie jest dobry tylko zajebisty i musisz zagłosować w tym roku na konfe.
  • Odpowiedz
@gorzki99: I inne takie to wszystko czym Cię straszą.

Ogarniam doskonale. Mówię, że PiS jest koalicji z KO i Lewicą, bo ma z nimi taka zbieżność głosowań, że równie dobrze mogliby być jedną partią. I to w tych kluczowych decyzjach.

Praktycznie razem stawiali cały system, z którego teraz jesteście tak niezadowoleni. Rozpieprza mnie, że Tusk na każdym swoim przemówieniu wyciąga drożyznę i inflację jako swojego asa z rękawa i gada o
  • Odpowiedz
Mówię, że PiS jest koalicji z KO i Lewicą, bo ma z nimi taka zbieżność głosowań, że równie dobrze mogliby być jedną partią. I to w tych kluczowych decyzjach.


@Ynfluencer: Czyli jednak nie ogarniasz. KO i lewica moga glosowac 'ramie w ramie" z pisem nawet w 500 glosowaniach. W glosowaniah o "#!$%@?"

Sprawdz sobie jak glosowala kofederussja jak codzilo o powolanie pisowskiego sedziego TK (z dosc nieciekawa przeszloscia). Nie chce mi
  • Odpowiedz
@gorzki99: Nie. To nie ja nie ogarniam, to jest Twoje subiektywne odczucie, bo takie wartości są w Twojej hierarchii najwyżej.

Jak u większości motłochu. Dla większości motłochu właśnie takie tematy są rzucane na dywan jak stek dla Pitbulli, żeby się pozagryzały.

Religia w szkołach, aborcja, geje i inne bzdety, bo wskaźniki i trendy "być za trudna i nudna". Wtedy można robić przewały na kasę i zajmować się ustawami istotnymi gdy głupi
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: Cielaku ty nawet nie ogarniasz jak nie ogarniasz :DDD

Oczywiscie ze sie wkurzam na zamordyzm katolibanu. Oczywiscie ze sie wkurzam na okradanie mnie na kazdym kroku zeby patola miala za co zyc. I to jest zle.

Ale to jest pryszcz jesli chodzi o calosc. Czym sa moje smieszne podatki w porownaniu z kasa z unii? Z KPO i innych takich? No sa niczym. No ale oczywiscie konfa jest prounijna po
  • Odpowiedz
@gorzki99: Powtórz mi jeszcze raz, że nie ogarniam to zmieni sytuację. Widzę, że nawet nie ma z kim dyskutować.

Typowa miernota, która łatwo łykneła socjotechniki skierowane do mas, zobaczyła parę memów i nasłuchała się jak to jaskiniowcy będą ciągnąć wózek na kwadratowych kołach, jeśli wyjdziemy z unii o apokalipsie klimatycznej i innych zagrań lobbingowych, które już stały się widoczne jak na dłoni.

Na serio statystyczny Kowalski jest tak głupi, że wszystko
  • Odpowiedz
Na serio statystyczny Kowalski jest tak głupi, że wszystko mu zaimplementują.


@Ynfluencer: NIe wiem jaki jest statystyczny kowalski.

Ale na tyle dlugo zyje ze pamietam czasy przed unia. Ty pamietasz? Pamietasz prawda? <mem>
Jak polska przystepowala do UE to mialem 24 lata. Ile Ty miales ze tak swietnie pamietasz czasy z przed unii?

Jeśli powalają Cię pieniądze z KPO w skali budżetu, które i tak musiałyby być wydatkowane na cele zbieżne
  • Odpowiedz
@gorzki99

> na serio udało im się wkręcić Tobie te bzdury o koalicji konfederacji z PiSem? Przecież PiS ma koalicję z KO i Lewica.


@Ynfluencer: Ty tak nie do konca ogarniasz polityke co nie?


No i w zwiazku z tym nie dziwie sie temu jakie bzdury wygadujesz.


Jedyna partia z ktora pis moze zrobic wiekszosc po wyborach to konfa (no moze jeszcze PSL bo PSL to choragiewka)


Wiec jesli konfa bedzie
  • Odpowiedz
głowa cie boli. Na ten moment, głos na konfederacje to jedyny gwarant #!$%@? dalej państwa przez naszą klasę polityczną. Trzeba nienawidzić Polski, żeby oddać głos na kogokolwiek innego w tym roku.


@siadatajta: xD
Jedyny gwarant #!$%@? dalej państwa przez naszą klasę polityczną to oddanie zarządu w ręce kacapów. Trzeba nienawidzić Polski, by głosować na pis i konfederosję.
  • Odpowiedz