Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mirki, doradźcie mi proszę. Mamy zamiar kupić koledze waporyzator na urodziny. Będzie on jedną ze składowych prezentu, dlatego nie chcemy, żeby cena przekroczyła 200 zł. Nie mamy żadnego doświadczenia z waporyzatorami, więc nie mamy wielkich wymagań. Co sądzicie o SMONO BASIC? Można w nim podgrzewać medyczniak? W opisie wspominają tylko o CBD. Będę bardzo wdzięczny za wszelkie porady!

Matioz - Mirabelki i Mirki, doradźcie mi proszę. Mamy zamiar kupić koledze waporyzato...

źródło: IMG_2527

Pobierz
  • 10
@Matioz: mi lekarz mówił, że lepiej odłożyć na waporyzator za co najmniej 500 zł, bo te tanie to szrot i się nie nadają, bo są trudne w kontroli
  • 0
@zwei: No wiadomo, że lepiej, jakbym kupował dla siebie, to bym tak zrobił. Tutaj jest taka kwestia, że albo dostanie waporyzator do 200 zł, albo nie będzie go miał wcale xd Czytałem w kilku źródłach, że on jest po prostu ok, na początek w zupełności wystarczy (podobno).
@Matioz też polecam Fenixa mini. To mój drugi waporyzator, pierwszy to był jakiś chińczyk pathfinder. Fenix ma małą komorę ale ogólnie to nawet na plus, łatwiej dozować odpowiednie ilości ( ͡º ͜ʖ͡º)