Wpis z mikrobloga

W Krakowie w aptekach jest tylko Cannabis flos S-LAB THC 18% CBD <= 1%, jest sens to brać w ciemno 15g? To jest jakaś konkretna odmiana? Na ktomalek.pl jest tylko jedna pozycja a widze że są różne odmiany ogólnie, ocb? Orientujecie się kiedy się aurora albo red. no 2 pojawi w Krk?

#medycznamarihuana #wykopjointclub
  • 16
@trappedkite

Poczytaj opinie na gdziepolek, powiem tylko że miałem 5g i o wiele lepiej podchodziła mi aurora i Red no 2. Niemniej jest posucha na rynku aptecznym i sam będę musiał wziąć slaba, bo jak sie tylko pojawia gdzies cos lepszego, to od razu dzwonią i rezerwują i jak sie spoznisz to sorry taki mamy klimat... Juz mnie męczy to czatowanie i odświeżanie stron, dzwonienie i odbijanie się od drzwi..

A co
tokatonton - @trappedkite

Poczytaj opinie na gdziepolek, powiem tylko że  miałem 5g ...
@trappedkite: z slab masz teraz 5 odmian, musisz patrzeć na nr seryjny
MK master kush
GSC girl scout cookies
MG Mango
Jh jack heler
PK pink kush
A w przyszłym tygodniu 4 nowe maja się pojawić :)
Jest tez dostępne 2 odmiany od Tilray, była dostawa i jest jh i bb pakowane po 15g
@tokatonton: @Gregory1986 Ooo dzięki wielkie za konkretne info, zapewne poczekam do następnego tygodnia bo widzę że jakieś sativy mają wjechać a to by mnie interesowało przy moich dolegliwościach.: D

Jako że ogarniacie to jeszcze bym zapytał czy możecie polecić stronę na której można dorwać receptę bez dokumentacji? Do tej pory się leczyłem samodzielnie i nie udokumentowałem tego ; d
@Gregory1986: kojarzysz jakie to mogą być nowe odmiany? Znalazłem jakieś info o sour diesel, ale tylko w komentarzu na Instagramie a googlowanie za bardzo nie pomaga ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jeśli to są te odmiany to w sumie się jaram (ʘʘ)

Edit: dobra, już mam, jaram się, good job s-lab ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@highsky: mnie dopiero w Katowicach 5g wydano, w moim mieście kręcili nosem ( ͡° ͜ʖ ͡°). W każdym razie z tego co wiem to możesz, tylko aby wykupić resztę to musisz w tej samej aptece się pojawić.

No i pewnie nie wszystkie apteki będą chciały otwierać opakowanie i dzielić, "nie bo nie i co pan mi zrobisz", ale to już musisz zapytać. ( ͡° ͜ʖ
@Gregory1986 siemano, widzę ze wiesz o czym piszesz. Na jakie schorzenia lekarz przepisuje sative? Dzisiaj chce się zapisać na wizytę i od razu zrealizować recepte. Tylko nie chce Indici zamulacza. Pozdro
@highsky: nie ma reguły :) jak powiesz ze masz tam jakieś doświadczenie i wolisz zatoce :) ogólnie nie ma teraz czystych sarin, maja wejść z slab wiec poproś o slab a będziesz mógł wybrać co chcesz w aptece. Ogólnie Indie głównie na bóle i sen ale jak mówiłem to nie jest reguła bo na każdego różnie działa.