Wpis z mikrobloga

@Dejwor: no masz rację, ale ciężko go określić jako postać pierwszoplanową, bo o Nowaku są jedynie wzmianki. Każdy z tych aktorów mocno wpisał się scenariusz serialu, nawet Ewka cyganka, fryzjerka, blondyna z Olsztyna, ludwiczek czy typ że Szkocji, pomimo że byli na strimie tylko raz. Wiele lat historii, wiele niepowtarzalnych postaci, aż ciężko wyłuskać tę pierwszą warstwę. Trzeba przyznać, że w tym serialu każda postać była niebylejaka.
@Dejwor: to wiadomo, chyba takiego iceberga wypadałoby robić od góry. Jeśli chodzi o role epizodyczne to ciężko jest zdecydować kto powinien być wyżej, bo nieraz osoby które pojawiały się tylko na chwilę mają kultowe znaczenie dla fabuły.
( ͡° ͜ʖ ͡°) zabierasz się za iceberga Zwierzynskich? Bo to jest nisza zdecydowanie do wypełnienia
  • 0
@Ja_tu_tylko_sprzatam32: taki jest problem że ja nie pamiętam każdego gościa który coś wniósł, więc by były pewnie bardzo dużo poprawek to by musiał zrobić kto żyje w tym uniwersum, ja jestem z megicznymi od momentu kiedy się wybijał i jaca był gigachadem
  • 0
tak pomyslalem ze bardziej tierlista by się nadawała do takiego przedsięwzięcia niż iceberg bo on na czymś innym polega, a jak chcemy im wyżej postać t znaczy że więcej dałą to tierlista chyba lepsza
@Dejwor: konsultacje w formie ankiety, to zawsze daje radę. Jaca był gigachadem (moim zdaniem) tak mniej więcej do czasu remontu małego pokoju, później już była tendencja spadkowa, a to był początek hajpu tucznika, więc wcześnie. Na dobrą sprawę wcześniej za dużo się nie działo, bo tuczenko nie był rozpasanym egoistą, tylko udawał skromnego typa zbierającego hajs na polepszenie bytu rodziny. Trochę wiary w siebie, siedzisz w temacie to dawaj. Nic nie