Wpis z mikrobloga

@Shavarus: kebaba się usuwa na początku lub na końcu. Na tym etapie to szkoda się z koniem kopać. Trzeba było pchać na wschód od początku żeby mu odciąć ekspansję na zatokę perską.
  • Odpowiedz
  • 0
@Drmscape2: na początku to nie dzieliliśmy granic. Odkąd dzielimy wypowiadam non stop wojny żeby chociaż reparacje wywalczyć i ograniczyć jak najbardziej ich ekspansję. Z różnym skutkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Momentami doprowadzałem do tego, że pomimo rozejmu wypowiadałem wojnę widząc, że walczą z Rosją/RON, no cisnę do granic możliwości ale taran nie do zatrzymania atm.
@melquiades: na to właśnie liczę :D
  • Odpowiedz
@Shavarus ja jak grałem Etiopią, to zrobiłem Turka na bodajże 4 albo pięciu zamkach+wały obronne jeden w Jemenie i reszta już w Afryce, także nie mógł się przebić, w końcu jak spalił manpowera i cisnął najemnikami to zacząłem kontratak, po jednej takiej wojnie już nic nie znaczył, bo zaatakowała go Europa
  • Odpowiedz
  • 0
@melquiades: ogólnie #!$%@?. Nie nastąpiła żadna wewnętrzna implozja. Dalej tyram na wyczerpanie ale coraz zgrabniej to idzie.
Może do 1800 uda się zdobyć Prester John i A Blessed Nation.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Shavarus - @melquiades: ogólnie #!$%@?. Nie nastąpiła żadna wewnętrzna implozja. Dale...

źródło: eu4_64

Pobierz
  • Odpowiedz
@Shavarus Ale to nie musi być nawet żadna implozja. W epoce rewolucji powinien dostawać już dosyć wysokie kary do dekadencji. Możesz je nawet sprawdzić po jego obronie fortów albo bonusie do minusie do oblężeń, bo tym się to między innymi objawia
  • Odpowiedz