Wpis z mikrobloga

@RafDan: bo to walka na którą się zgodził 5min temu na ostatnią chwilę i szczelina to leszcz, a od sarary w samym boksie to pewnie w jape dostanie

sam sie dziwie ze sie zgodzil, sarara zaden bokser, ale na pewno ma wiecej wspolnego ze stojka niz pasternak
@raszko754 Ale tu nie chodzi o to. Chodzi o to, że wykładają mega siano na jakieś walki sportowców które kogo obchodzą? No pewnie jakąś totalną niszę. A mogli te środki wydać na porządny zadymiarski Freak Fight.


@RafDan: showmeni przyciągają ludzi chcących show a zawodowi sportowcy inną część publiki która wykupi ppv dla jednej zawodowej walki
czysty marketing, gdyby to się nie sprawdzało to odrzucaliby zawodowców a mimo to pojawia się ich
@raszko754: Sportowcy pojawiają się głównie na HIGH i dają czysto sportowe walki, i według mnie jest to spowodowane brakiem pomysłu na MM w HIGH. Na FAME są sportowcy, ale dają walki gdzie jest albo dym miedzy zawodnikami, albo ciekawe zestawienie. Walka szeligi v paster na pewno sprzedala i miala wiekszy zasieg niz ta walka, i byla tansza. Tu mamy walke kota w K1 z typem ktory mowi wprost ze w K1
@RafDan: Moim zdaniem jedna typowo sportowa walka na jeden event to nie jest jakiś wielki problem, a wręcz przeciwnie.

Głównym problemem HL jest to, że w pozostałych zestawieniach brak jakiegokolwiek ognia, a i cała ta formuła turniejowa jest jednym wielkim nieporozumieniem.

Nikt by nie narzekał na walki sportowe, gdyby cała reszta karty była okej.

W tym konkretnym przypadku akurat starcie Sarara vs Pasternak trochę ratuje tę marną galę.

A to, że
@MMApanowieMMA: No to pokaż jakieś miejsce gdzie to powiedzieli.

@raszko754 Research mam zrobic? xD Co to za argument z dupy. To ile PPV sprzedala gala z Pasha, gdzie ludzie z zagranicy mieli kupowac, bo wszyscy o tym gadali? xD

A ile PPV sprzedala gala z Janikowskim na HL? xD

Dajesz link do materialu gdzie po 16 godzinach jest 50 komentarzy xD No masz racje, duzy odzew (biorac pod uwage ze nie
@zymotic: Jasne, ja Cię rozumiem, i argumenty też. Tylko mi chodzi o to, że we freakach chodzi o otoczkę i show, a nie sportowe walki.

Jeżeli HIGH płaci za sportowe zestawienie bez emocji więcej niż FAME za freakowe z cala otoczka to jest cos nie tak według mnie. Mogli już się pokusić o jakąś ciekawą formułę chociaż.... a tu jeden mowi ze parter nie bo nie ma szans, drugi mowi ze
@RafDan: ty nie rozumiesz że to ma docierać do pewnej grupy docelowej która śledzi głównie gale sportowe? jedno sportowe zestawienie to żaden problem wręcz pobijanie sprzedaży gorzej jak freaki chcą dawać sportowe walki bez emocji
@raszko754: A czy Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem? Powtarzasz się, już Ci na to odpisałem.

Do tego juz widze jak ludzie kupuja PPV na sportowa walke, jak sportowe cale gale sie tragicznie sprzedaja, a HIGH nie ma publiki ktora delektuje sie sportem.


Miałeś na High League 5 Psycho, Don Diego i Janikowskiego - sprzedali 150k ppv majac na rozpisce Natsu, Fagate, Murana i Bombe oraz Alberto i Tyboriego xD

No faktycznie,
Miałeś na High League 5 Psycho, Don Diego i Janikowskiego - sprzedali 150k ppv majac na rozpisce Natsu, Fagate, Murana i Bombe oraz Alberto i Tyboriego xD


@RafDan: dalej #!$%@?, po pierwsze odbywały się wtedy mecze mistrzostw świata w Katarze, Prime sprzedał 50k PPV HL 150k
na HL 6 również były sportowe walki, walczył Diego sprzedaż była bardzo dobra. Po drugie ja pisze o jednej sportowej walce dla danej grupy odbiorców
@raszko754: jak ktoś #!$%@? to Ty, porównując HIGH do PRIME xD A ile sprzedało FAME chwilę wcześniej?

walczył Diego sprzedaż była bardzo dobra.


To znaczy jaka? Ile sprzedali i daj źródło informacji.

po pierwsze odbywały się wtedy mecze mistrzostw świata w Katarze


No i co z tego? Przeciez sportowa widownia nie kupuje ppv na freaki gdzie nie ma sportowych walk, to akurat na to kupili xD

Po drugie ja pisze o
To znaczy jaka? Ile sprzedali i daj źródło informacji.


@RafDan: Wardęga i Boxdel o tym mówił na live, wspominali że sprzedaż była bardzo dobra w porównaniu do HL 5
rozmawiali też o sprzedaży PPV na MOVE i poszedł też leak z ilością i kto jest organizatorem