Wpis z mikrobloga

  • 2
@elemenTH: ja na początku autentycznie myślałem że to przez inflacje i starzy kasy nie mają dlatego chodzą jak menelice do czasu jak któraś miała jordany za klocka do tych łachmanów. Wtedy zrozumiałem, że to moda. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@imargam_2137 wykopki odkryły, że moda się zmienia i zawsze młodzież ślepo za nią podąża. Mi osobiście podoba się obecny styl, takie trochę lata 90. Najgorsze co mogło być to lata 06-10, rurki obcisłe topy, żulerskie czapki, coś okropnego
  • Odpowiedz
moda na "nie obchodzi mnie jak inni mnie widzą, ubieram się zgodnie ze sobą", po czym wszystkie wyglądają dokładnie tak samo xD


@Masuj: a na #!$%@? maja sie starac wygladac inaczej, skoro ich nie obchodzi jak wygladaja xD
  • Odpowiedz
@hanma: Tak szczerze. To niezależnie od zmieniającej się mody i tego co się aktualnie nosi jest ta sama gadka, pamiętam jak w 2013 to dziewczyny w gimbie mówiły jak były modne te legginsy galaxy i dorosłe baby często teraz to samo mówią. A hitem jest to kiedy jakaś laska która przez ostatnie 7 lat legginsy nosiła twierdząc, że są najwygodniejsze na świecie zaczyna ci mówić, że są gównem i tylko baggy
  • Odpowiedz
@imargam_2137: Generalnie to jest największy dowód na to jak bardzo, bardzo łatwo można za pomocą modny manipulować ludźmi i oni nawet nie będą tego świadomi XD Ogólnie większość juleczek (o oskarkach nawet nie piszę bo to śmiech na sali) nie ma nawet swoje gustu i zdania własnego chcąc iść razem z tłumem wmawiając sobie, że są jakieś wyjątkowe. Mnie najbardziej rozwala to, że obecnie nawet chodzenie pół nago nie jest dla
  • Odpowiedz
@interpenetrate: nie, nie mówimy tak bo wiemy, że nas to wszystkie obchodzi xd Oglądamy i mówimy o ale zajebiście wyglądasz, po czym w bliżej nieokreślonym czasie kupujemy sobie podobne rzeczy. Dlatego potem wszystkie kobiety wyglądają podobnie, szkoda tylko planety :/
  • Odpowiedz