Wpis z mikrobloga

Cała złożona kampania #rpg na malutkim pudełku? Da się zrobić! Dostałam jakiś czas temu do opracowania komplet pięciu małych, sześciokątnych pudełeczek na kości (ok. 7 cm przekątnej), na których miały być przedstawione - według szczegółowych wytycznych - motywy przewodnie sześciu różnych przygód kampanii. Na wieczkach miały znaleźć się smocze oczy w pięciu różnych wariantach kolorystycznych, plus inne elementy graficzne na wewnętrznych stronach wieczek i na denkach.

Rezultat jak widać - na przykładzie pudełka w srebrnej kolorystyce () Każda scena z bocznej ścianki to istna miniaturka, niecałe 4 x 3 cm. Grafika nakładana w technice decoupage, do tego ręcznie malowane i lakierowane elementy wypukłe oraz smocze oko w szklanym kaboszonie.

Więcej moich szpargałów twórczych tradycyjnie na #apaturiart .

#handmade #rekodzielo #tworczoscwlasna #diy #fantastyka #fantasy #gryfabularne #grybezpradu #chwalesie #hobby #rozowepaski
Apaturia - Cała złożona kampania #rpg na malutkim pudełku? Da się zrobić! Dostałam ja...

źródło: Ścianki

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • 1
@ja_tu_tylko_na_moment: Fakt, zdjęcia były robione na szybko w nie najlepszym oświetleniu, ale w powiększeniu coś tam chyba jednak widać ;)

Pudełka miały później robioną sesję zdjęciową w lepszych warunkach, ale te fotki niestety przepadły mi po nieuważnym wyczyszczeniu karty pamięci. Zostało mi tylko parę zdjęć roboczych ()
  • Odpowiedz
  • 1
@NonServiam-: Dziękuję :) Wytyczne dostałam bez jednoznacznie określonego settingu. Pociąg miał być w klimatach okołolovecraftowych (wychodzi z niego macka), reszta miniaturek już niekoniecznie. W jaki sposób wszystkie te motywy zostały powiązane w kampanii i z jakimi konkretnymi przygodami się wiązały - to już widocznie tajemnica MG ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nonserviam Na szczęście zdążyłem zrobić parę zdjęć zanim pudełka trafiły w ręce szczęśliwych graczy - sceny nawiązują do kampanii z Zewu Cthulhu, Warhammera 2 i 4 edycji oraz Delty Green, są swego rodzaju puszczeniem oka / przywołaniem wspomnień skierowanym do biorących w ich udział graczy, utrzymane został w spójnym klimacie nocnych odbitek. Do tego pudełka spersonalizowane są w ukryty sposób pod swoich nowych właścicieli :D . Sam proces twórczy był niesamowicie satysfakcjonujący,
wujtrator - @nonserviam Na szczęście zdążyłem zrobić parę zdjęć zanim pudełka trafiły...

źródło: 1

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 2
@wujtrator: Dziękuję za dobre słowo! Również bardzo miło wspominam współpracę w ramach projektowania i tworzenia całego zestawu - oby więcej takich Mistrzów Gry, którzy tak dbają o wszystkie szczegóły ()
  • Odpowiedz