Wpis z mikrobloga

PILNE! Murzyn spierdział się w Japonii!!!!

Właśnie na główną wleciało znalezisko na którym grupka brązowych osób wykłóca się z Azjatą w Japonii.
Nie mamy pojęcia o co się wykłócają i jest to jakaś zwykła sprzeczka bez rękoczynów, taka jakich na całym świecie jest miliony codziennie, ale no dla naszych wykopków jest to wielki news bo można zbudować narrację że ci źli "inżynierowie" panoszą się już nawet w "czystej" etnicznie Japonii.
W komentarzach już spocone wykopki marzą o więzieniach i deportacji za tak potężną zbrodnie jak wymiana zdań.
Tak na dobrą sprawę to ich umiejętność rozmowy po Japońsku to i tak lepiej niż połowa Polaków w UK którzy po 10+ latach ledwo dukają i proszą żeby wszystko im tłumaczyć.
To tylko potwierdza moją tezę że grupy znienawidzone przez prawaków musiały by być w 100% krystalicznie czyste żeby prawactwo zamknęło mordy na ich temat a nawet wtedy pewnie zaczeli by przypisywać im zbrodnie tak jak to zrobiła Konfederacja Ukraińcom w Warszawie.

#bekazprawakow #neuropa #shitwykopsays
McWozniak - PILNE! Murzyn spierdział się w Japonii!!!!

Właśnie na główną wleciało zn...

źródło: Screenshot_2023-05-23-09-35-38-24_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@McWozniak: 1. daj link do znaleziska. 2. nie mówią po japońsku a w łamanym angielskim. 3. To nie jest zwykła wymiana zdań a prowokacja. 4. Wizy i ich system w japonii ma się dobrze i ten typ już tam ponownie nie przyleci. 5. Fakty niszczą twoje teorie.
  • Odpowiedz
  • 14
@lord_xenu:

daj link do znaleziska


Już podałem, kliknij na słowo "znalezisko".

nie mówią po japońsku a w łamanym angielskim


Mówią tylko cały filmik trzeba obejrzeć a nie pierwsze 3 sekundy.

To nie jest zwykła wymiana zdań a prowokacja


Dla prawicowca kostka brukowa leżąca przy budowie prowokuje, tak samo jak tęczowa flaga na balkonie, więc te słowo nie ma żadnego znaczenia z twoich ust.

Wizy i ich system w japonii ma się
  • Odpowiedz
  • 2
@Nighthuntero:

Czy określenie "grupka brązowych osób" nie jest aby rasistowskie?

Nie wydaje mi się, nawet określenie "Brown people" za granicą nie jest rasistowskie ale jeśli masz jakieś dowody że jest to śmiało wstawiaj i jeśli masz rację nie będę tak pisał.
  • Odpowiedz
Tak na dobrą sprawę to ich umiejętność rozmowy po Japońsku to i tak lepiej niż połowa Polaków w UK


Powiedzieli łamanym i niegramatycznym japońskim "płacę podatki" a potem w kółko powtarzają "zdychaj" a na koniec "idioto". Dodam, że jest prawdopodobne, że ci goście już mogą mieć kłopoty, w zależności od tego dlaczego tam była interwencja - Japończyk wbrew pozorom nie jest policjantem tylko jakimś pracownikiem publicznym i mówi, że oni zaburzają porządek
  • Odpowiedz
  • 3
@unclethattouchedyou:

Powiedzieli łamanym i niegramatycznym japońskim "płacę podatki" a potem w kółko powtarzają "zdychaj" a na koniec "idioto".


Dzięki za wyjaśnienie, te porównanie z Polakami w UK mogłem odpuścić widocznie.

Nie zmienia to faktu że tak jak mówisz różnego koloru skóry obcokrajowcy nie potrafią się zachować często, i że nie jest to jakiś super news dla nas że paru typków zachowywało się #!$%@? na drugim krańcu swiata.
  • Odpowiedz
@McWozniak: No raczej mała szansa na to że mają obywatelstwo ale jakaś jest. Typ za to chyba wspomina, że pracuje w Japonii. Co do filmiku to jest tak pocięty, że nie wiadomo o co chodzi. Chłop przychodzi każe im iść, nie wiadomo za co. Zachowanie tego ochronirza(czy kto to jest) do zbyt kulturalnych nie należy. Jak dobrze zrozumiałem w tym fragmencie gdy hindus przed nim klika w telefon to on mu
  • Odpowiedz
  • 1
@Arakello:

Co do filmiku to jest tak pocięty, że nie wiadomo o co chodzi


Dla "elity" wykopa wystarczy podpis znaleziska że "inżynierowie" źle się zachowują. Oni są serio jak pies pawłowa. Kiedyś ztrollowałem ich i zrobiłem znalezisko o tym jak reprezentacjale Wysp owczych i Andory (czy jakies inne takie nieznaczne w piłce teamy) nie klękneły dla BLM przed meczem, a w znalezisku wstawiłem po prostu stronę z wynikiem meczu, zawołałem ich
  • Odpowiedz