Wpis z mikrobloga

@Czyste_Buty recepte ogarniesz w 15 minut ale nie ogarniesz tak latwo w aptecie zielonego, przerabialem temat i odpuscilem. A dlaczego oszustwa? MM leczy dużo schorzeń przecież, bóle, bezsenność itp ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@drogba90: nie mam na mysli wlasciwosci lecznicxych mj, tylko wiarygodnosc strony. Kazdy moze zrobic gownostronę, gdzie wypełniasz imię nazwisko, cos tam co ci dolega i klik- ZAPŁAĆ XD
No lol. Wiarygodne w #!$%@? xd
  • Odpowiedz
@filozof900 nie mają, w takim Poznaniu to jak sprawdzalem mieli chyba w 2 aptekach tylko, u mnie w powiatowym mieście to nic kompletnie nie bylo, bardzo ciężko z dostępnością jest niestety
  • Odpowiedz
@Czyste_Buty: pewnie chodzi o zielonytemat.pl i to jest receptomat , dostajesz receptę bez konsultacji a jak chcesz normalnie z konsultacja to masz z 10 innych klinik konopnych. Wszystko działa jak należy, żadne oszustwo no chyba ze piszesz o centrummarihuany.pl to podobno w uja lecą choć do nie dawna tez byli ok
@filozof900 Mieszkam w małym mieście i zero problemów, poprosi najpierw sprawdzasz co jest w aptekach a potem wizyta i prosisz
  • Odpowiedz
No dobra, a czy ta „recepta” pozniej widnieje w systemie? Nie chcialbym aby potem jakis lekarz wypytywał się mnie o MJ Xd


@Czyste_Buty: Jestem za legalem, biorę ze sklepu ale jak sąsiad widzi że idę ze skrętem to się kitram jak nastolatek za szkołą ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk

zwiększajmy tolerancję w społeczeństwie paląc medyczną wszędzie gdzie się da oraz gdzie się jej nie da, m.in na
  • Odpowiedz