Wpis z mikrobloga

#monitoring
Siemano, myślałem o zakupie kamerki kopułowej: https://allegro.pl/oferta/kamera-zewnetrzna-ip-hikvision-hwi-t240h-4mpx-poe-9948986848
Pytanie jakie mnie nurtuje - nie mam możliwości przeciągnięcia kabla przez cały dom żeby podpiąć ją do switcha, dlatego chciałbym kamerkę którą można łączyć po wifi, może jesteście w stanie polecić jakąś? I fajnie jakby antena była na przewodzie (może są jakieś przedłużki) - chodzi o to żeby antenę przeciągnąć przez ścianę i mieć w środku żeby zasięg był lepszy.

Ewentualnie: może są access pointy/switche z funkcją PoE które łączą się z routerem bezprzewodowo? Wtedy by to ułatwiło sprawę.
  • 3
@dktr: mam już monitoring po kablu ale centralka z rejestratorem w zupełnie innym miejscu domu, nie mam fizycznie możliwości pociągnięcia kabla bez remontu całego domu, a chciałem nad wejściem które obecnie remontuje kopułową zamontować - zasilanie bez problemu pociągniemy ale komunikacja musi być po wifi (ojcu zamontowałem dwie po wifi i zajebiście działają z tym, że on ma zwykłe z antenami więc łatwiej to było ogarnąć)