Wpis z mikrobloga

Szczera chlopska opinia:
To czy przeproszą za Wołyń i naprostuja swoją historię nie ma znaczenia w kontekście wojny. Powinniśmy im pomagac dalej zeby #!$%@? ruskich jak najbardziej. Wpłynie to natomiast na polsko ukrainskie relacje po wojnie według mnie. Czy rozlicza sie z przeszłością i będą naszym zaprzyjaźnionym panstwem czy dalej będą brnąć w gloryfikowanie zbrodniarzy. Jeśli tak to niech sobie będą murzynami od czarnej roboty u nas, tak jak Polacy na zachodzie, ale nic wiecej.
#ukraina #wojna
  • 4
  • Odpowiedz
@Niedoszly_Doomer:

To czy przeproszą za Wołyń i naprostuja swoją historię nie ma znaczenia w kontekście wojny. Powinniśmy im pomagac dalej zeby #!$%@? ruskich jak najbardziej.


No to jest oczywistość, na pozbyciu się ruskich wszystkim zależy. A Wołyniem to sobie sami Ukraińcy robią problem, bo budują swoją tożsamość na gów&€nych bohaterach. Tak samo jak u nas gloryfikowanie Łupaszki i reszty, i stawianie go na tym samym poziomie co powstańcy z AK.
  • Odpowiedz
@Kskskkdkdkk: tez jestem przeciwnikiem lupaszki ale musimy stwierdzic ze nigdzie w polsce nie ma takiego kultu jakbysmy mieli to porownywac do bandery i upa. W polskich tv nie leca konkursy o upa, w szkolach mniejszosci nie ma wizerunkow zbrodniarzy i te rzeczy, z kilku innych jeszcze, skladaja sie na caly problem i zgrzyt. gdyby ukraincy zrobili cos takiego jak lotysze i porzucili zbrodniarzy i przyznali sie do winy w masakrze z
  • Odpowiedz
@ork_sojownik:

tez jestem przeciwnikiem lupaszki ale musimy stwierdzic ze nigdzie w polsce nie ma takiego kultu jakbysmy mieli to porownywac do bandery i upa. W polskich tv nie leca konkursy o upa, w szkolach mniejszosci nie ma wizerunkow zbrodniarzy i te rzeczy


No dokładnie tak jest. I im wcześniej zaczną się rozprawiać nasi bracia Ukraińcy z własną historią tym lepiej na tym wyjdą i oni i my. I ruski troll i
  • Odpowiedz