Wpis z mikrobloga

tylko że wtedy nie mamy zwykłego marszu polskich patriotów, marsz 11 listopada przejęły nacjonalistyczne świry pokroju bąkiewiczów, bosaków, braunów i winnickich, zapraszając również swoich neofaszystowskich przyjaciół chociażby z Włoch.


@zzzmateuszzz: Wy chyba naprawdę czerpiecie wiedzę o MN tylko z obrazków z TVN xDDD

Marsz Niepodległości to chyba nawet nie tyle największe coroczne wydarzenie patriotyczne w Polsce, co chyba największe coroczne wydarzenie w ogóle. Twierdzić że to jakaś garstka nacjonalistycznych świrów
  • Odpowiedz
nie, wy widzicie co chcecie wiedzieć bo tych odklejencow jest tylko garstka


@Aquamen: Ta garstka odklejeńców to organizatorzy i ich goście idący na czele marszu z faszystowskimi hasłami baranie.
  • Odpowiedz
@Aquamen: xD Nie pustaku, nigdzie nie wyrażam poparcia dla ich rządów, nie głosuje na nich. Na to gdzie się urodziłem nie miałem wpływu, a nie będę wyprowadzał się bo rządzi ktoś kogo nie lubię. To zupełnie nieporównywalne do chodzenia na marsz z faszystami przez nich organizowanego. Ja na marsze z PiSowcami nie chodzę. Wystarczy znaleźć sobie inny sposób celebrowania święta niż chodzenie na marsze z faszolami. Typowy konfiarz manipulant jest
  • Odpowiedz