Wpis z mikrobloga

@agiller: to akurat Kamienica w trakcie rozbiórki po jakimś pożarze czy zawaleniu. Właśnie ja ogarniają. Irytuje mnie jak widzę tych wielkich panów fotografów od urbexu co wyłażą i szukają takich rodzynków, pacna zdjęcie i olaboga łódź #!$%@?.
@wafel93: A mnie irytuje propaganda, że wszystko jest git, kiedy nie jest. Łódź jest #!$%@?, głównie pod kątem mentalnym, jak to miasto jest tworzone i zarządzane. Moje posty mają sarkastyczny wydźwięk i kierowane są jako opozycja do tych kolorowych wrzutek od paru dni. Szkoda, że Ci wszyscy fotografowie przed remontem Włókienniczej bali się wyjrzeć tam i jedyne zdjęcia stamtąd są dzięki tym "fotografom od urbexu". Z 10 lat temu to 3/4
Moje posty mają sarkastyczny wydźwięk i kierowane są jako opozycja do tych kolorowych wrzutek od paru dni. Szkoda, że Ci wszyscy fotografowie przed remontem Włókienniczej bali się wyjrzeć tam i jedyne zdjęcia stamtąd są dzięki tym "fotografom od urbexu". Z 10 lat temu


@mrsopelek:
Ależ oczywiście każdy wie, że w wielu obszarach nie jest git, ale to wynika z 20 lat zapuszczenia. Jakiekolwiek zarządzanie (obecne nie jest idealne) nie zrobiłoby w
@wafel93: Wszyscy teraz powtarzają jaki to Łódź zaliczyła progres. Jak na klepisku postawisz wychodek to też jest to mega progres. To miasto to syf tak duży że normalne działania budzą podziw, ale nie, to nie jest cud. To że w centrum wyburzają kamienice które mimo że niezamieszkałe od 10 lat wciąż śmierdzą uryną, nie znaczy że miasto jest cudowne i to jest road to the top. Do tego dochodzi aspekt ekonomiczny,