Wpis z mikrobloga

Mam ogromny problem ze Skyrim, od początku i wydawało się znośne, ale po X godzin czasu straciłem przez to już sporo czasu: postać co jakiś czas (a czasami co chwilę) wyciąga broń, zaczyna atakować, kupować, sprzedawać czy podnosić rzeczy z ciał z automatu. Po prostu jakbym klikał jak z karabinu. Dobrze, że są zapisy automatyczne, inaczej kupowałbym co chwilę swój ekwipunek od sprzedawców.

Myślałem że to wina myszy, ale podpiąłem inną i ten sam problem i występuje TYLKO w Skyrim. Upierdliwe i uciążliwe. Zwłaszcza, że zazwyczaj się skradam i czasami nagle #!$%@?ę sztyletami. A jak już ktoś ze mną (bardziej "za") lub ze 2 osoby, to wygląda to przekomicznie, jak co chwilę sięgają po broń i ją chowają (w razie czego chowam, żeby obczaić sytuację już przy wyciągnięciu i klikam R na chama) :< HELP

#skyrim
  • 4
  • Odpowiedz
@Sondokan: Nie próbowałem. Grę mam z odpowiedniego sklepu Taką chyba jakąś legendary edition, to powinno być chyba już patchowane na max, na pewno nie jest to jakaś podstawowa wersja.

SkyUI jakoś wolno mi chodzi, otwiera się "pół godziny" mimo że cała gra śmiga bardzo dobrze.
  • Odpowiedz