Wpis z mikrobloga

#biedanonim
Mam apel do normictwa. Przestańcie wciskać kity tutejszym zagubionym ludziom, że inni mają na nich wywalone. Po co to robicie? Przecież dokładnie wiecie jaka jest prawda.

Ludzie zawsze obgadują, szczególnie tych, którzy odstają od reszty. Nieważne jakie sfery, każda obgaduje. Począwszy od wyglądu, poprzez styl ubioru, życia, a skończywszy na ruchaniu.
Tylko wy jak zwykle próbujecie wyjść z twarzą z tego wszystkiego.
Brzydzę się wami, bo nigdy nie mówicie prawdy. Prawdę powiecie wtedy, gdy się pomylicie.

Przypomniało mi się jak wiele lat temu doradzano tutejszym przegrywom żeby poszli na #wykopiwo to się otworzą na ludzi, że zaraz ktoś do nich zagada itd. Skończyło się tak, że jakiś przegryw poszedł i został wyśmiany na spotkaniu przez normictwo.
Była relacja jakiegoś kolesia z wyprawy do miasta i został wyśmiany przez tutejsze normictwo, że robi z tego wielkie wydarzenie.
Dlatego za każdym razem śmieję się z tego jak normictwu sypie się życie, jak widzę jakieś zbiórki hajsu na leczenie, rozwodzą się, zdradzają.

Pamiętacie okres pandemii i jak wzrosła liczba płakusiów na necie, jak wzrosła liczba porad psychologicznych, leczenia psychiatrycznego, bo normictwo nie mogło poradzić sobie z tym, że muszą siedzieć w chałupie? XD
Ojoj, biedne normictwo nie wytrzymało tego, że trzeba było siedzieć w domku i już szukali na aukcjach sznura XD

#bekaznormictwa #blackpill #normictwo



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
· Tag #biedanonim to wpisy z niską potrzebą anonimowości.

  • 4
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Trzeba poznać prawidła jakimi się rządzą poszczególne normickie gry, ogarnąć się na jakimś chociaż podstawowym poziomie(kasa, ciuchy, fryzura, słownictwo etc.), i dopiero wtedy wychodzić do ludzi.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 6
✨️ Autor wpisu (OP):

Dawni nie było bzdur przegrywów z anonimowych.


Bzdurą to jest wszędobylskie wciskanie słodkiego kłamstwa przez normictwo.
Anonku, już tylu normików wyjaśniłem na tym portalu, że mi wystarczy. Teraz jedynie patrzę z boku na wierzganie.
Bezwzględną prawdą jest to, że jesteście dwulicowi. Jedyną możliwością dla przegywa jest zmiana was, a nie przegrywa.
Popatrz na ludzi na wózku inwalidzkim. To nie oni musieli się dostosować do społeczeństwa, a społeczeństwo
  • Odpowiedz