Wpis z mikrobloga

@mamabijeatataniezyje:

wystarczy dać na czarną listę.


Ale nie dadzą. Ukrainska farma musi tu pilnować porządku i bohatersko zwalczać onutze. Dziesięciu typów na krzyż od miesięcy się wykłóca na tagu a reszta jest zmuszona na to patrzeć. Myślisz że taki Bayzed ma np. Aquamena na czarno? Nie. Tak samo jak Groovera sami wynieśli na piedestał, wzór onucy. Ale go nie zczarnolistują i nie przestaną dawać atencji. To będzie trwać. Musi, dla efektu
  • Odpowiedz
@eeehhh: niech sobie stworzą tag dla przygłupów i tam piszą. Pododawałem najbardziej śmiecące konta na czarną listę i jeszcze muszę czytać wysrywy jakichś dzieci ekscytujących się tymi kontami. Jak kiedyś przez 10 lat miałem kilkanaście kont na czarnej, tak od roku dodałem prawie 200, z czego 5 to jakieś onuce, a reszta to półmózgi piszące o nich w stylu "ciekawe co xxx powie na ten atak Ukrainy" albo "przez ogłoszenie pomocy
mamabijeatataniezyje - @eeehhh: niech sobie stworzą tag dla przygłupów i tam piszą. P...

źródło: unnamed

Pobierz
  • Odpowiedz
@mamabijeatataniezyje: No nie stworzą, w tym problem. To oni zawłaszczyli tag. Dla nich to element wojny informacyjnej, walka za pomocą klawiatury, a i przy okazji w tym swoim kółeczku adoracyjnym mogą się wzajemnie nakręcić i wszystko sobie nawzajem wylizać, piszą do porzygu te same teksty żeby dostać parę plusów. Jak ktoś się wpierdzieli między wódkę a zakąskę to wpada Lukardio i dostajesz bana na tydzień bo zmawiają się na masowe zgłaszanie.
  • Odpowiedz