Wpis z mikrobloga

#audytobywatelski pojechał szczęśliwy godzinkę po ogłoszeniu decyzji w to samo miejsce, jak nie udało mu się sprowokować bagiet i wpakować do radiowozu to porównał informację o niewchodzeniu na jezdnie do informacji o niesraniu na ulicy. xD Serio, nie wydaję mi się nierealnym scenariuszem jak w najbliższej przyszłości zapuści wąsa i będzie kamerował z „TO JEST MIEJSCE PUBLICZNE” place zabaw. xD
  • 17
@przemyslaw-priemek: Z policją nie mam i nie miałem nigdy nic wspólnego. :) Bawi mnie poklask ludzi, którzy wspierają tego prowokatora. Przez takie akcje prędzej bagiety dostaną większą swobodę niż „się czegoś nauczą”. W ogóle mam pytanie na które nikt z audytorców nie był wstanie odpowiedzieć, może Ty dasz radę? Jakbyś zobaczył kolesia w kominiarce z łomem przewieszonym przez bark chodzącym po Twoim osiedlu to dobrze jak bagiety się nim zainteresują czy
@FunkyMonkey: Po co bagiety mają się tym typem z łomem interesować? Jest jakiś zakaz chodzenia z łomem po ulicy?Jak ktoś będzie po ulicy chodził przebrany za klauna to też po bagiety będziesz wydzwaniał?
Fajny filmik z USA widziałem jak młodzi goście zrobili prowokację i chodzili po ulicy z karabinem na ramieniu bo prawo na to pozwala a policjant podjechał i grzecznie i kulturalnie z nimi porozmawiał że faktycznie można ale swoim
@przemyslaw-priemek: Z pewnością. xD Machniesz ręką jak chłop w kamieniarce i z łomem będzie chodził po Twoim osiedlu, jak ktoś ze szlifierką wsunie się pod Twój samochód, ale jeszcze nie zacznie ciąć kata, albo jakiś śliski typ będzie nagrywał Twoje dziecko na placu zabaw. xD Wszystko jest legalne i nadużyciem władzy w tym wypadku będzie wylegitymowanie takiego typa. xD Jesteś strasznie krótkowzroczny, nie zdziw się jak któregoś dnia robiąc fotkę na
Fajny filmik z USA widziałem jak młodzi goście zrobili prowokację i chodzili po ulicy z karabinem na ramieniu bo prawo na to pozwala a policjant podjechał i grzecznie i kulturalnie z nimi porozmawiał że faktycznie można ale swoim zachowaniem niepokoją innych przechodniów i czy mogliby jednak tego nie robić, ale oczywiście jak się upierają to nie ma sprawy, tylko radiowóz będzie ich obserwował z pewnej odległości. Grzecznie, uprzejmie i kulturalnie bez zawijania
No świetnie, w ogóle nie odniosłeś się do mojej wiadomości


@FunkyMonkey: Jakiej wiadomości? Że taki "płatek śniegu" jak ty nie jest w stanie ogarnąć, że policja jest od pilnowania prawa? I najpierw policja powinna przepisy tegoż prawa stosować najpierw wobec siebie?
Dyskusja z Tobą jest bezcelowa

@FunkyMonkey: Całkowicie popieram, dyskusja z tobą jest całkowicie bezcelowa gdyż wytykanie idiocie (takiemu jak ty) braków intelektualnych mija się z celem bo tenże z powodu wspomnianych powyżej braków intelektualnych nie jest w stanie ogarnąć swojej własnej indolencji umysłowej xD
Generalnie nie obrażam cię , tylko stwierdzam twoje braki intelektualne, to ty obrażasz się na fakt publicznego ogłoszenia tego oczywistego faktu xD
@przemyslaw-priemek: Zszedłeś na prawie najniższy poziom, kolejnym jest tylko „EEEEOOOEUUUUYYY KUUUURWAA EEUUUUEEAAAA” i rzucanie butelkami w ścianę. Naprawdę, daj sobie teraz spokój i wróć do wątku jutro, za tydzień, albo za miesiąc, bo niesamowicie się teraz ośmieszasz.