Wpis z mikrobloga

Wychodki z tagu #raportzpanstwasrodka wy naprawdę nie macie swojego życia i żyjecie życiem jakiegoś nieszkodliwego ziomeczka i go hejtujecie, bo mu zazdrościcie wielu rzeczy i swoimi hejterskimi wysrywami pełnymi toksyczności spamujecie główną ( dobrze, że was patusy dałem na czarno to mi nie wyskakujecie na głównej, ale za ten bezbecki spam co zrobiliście na głównej napsuje wam nerwów pisząc o was bolesną prawde. Beka z was przegrywki XDDDDDDDDDDD #bekazpodludzi
  • 13
  • 0
@Poopiesh: tak samo jak wychodki z tego tagu dzwonili spamujac mi główną pisząc jakieś alaboraty na 10 kartek A4 o jakimś szambie na drugim końcu świata XDDDDD codziennie podczas przeglądania w pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°) do momentu gdy patusow dalem na czarno, czemu ja tego wcześniej nie zrobiłem?
  • 0
@devel9k: już dawno dałem, ale zanim to zrobilem to miałem spam waszych wysrywów na głównej i mi tym napsuliście nerwów (tak wiem, mój błąd bo powinienem was dać na czarno już na samym początku a nie dość późno) to teraz odwdzieczam wam sie tym samym tylko, że ja pisze samą prawde o was i to was boli XDDDDDDDDD
@ElMurano: czekaj czekaj czy ja dobrze rozumie?
-ktoś udostępnia własne życie w lajwach i nagrywa o tym filmy
-ty nie możesz sie tym interesować i tego oglądać bo jesteś zły
Czyli nie chcesz abyśmy oglądali? Spoko