Wpis z mikrobloga

@timseszbons: Nitro kojarzę jedynie z fame i tego filmu nie wiem, ale się dowiem. Ale wy musicie mieć przykrą mentalność, żeby marnować czas na psucie życia typowi, który wam personalnie chyba nic nie zrobił. Bo nie wierzę, że tak bardzo troszczycie się o dzieciaczki, które go oglądają. W ogóle wykop ma jakieś rozdwojenie jaźni, bo jednocześnie są tutaj wielbiciele magicala i wielcy obrońcy moralności. Już chyba wolę tych pierwszych xD
@SuperTimor435: Już się skrótu myślowego nie czepiaj, bo wiesz co miałem na myśli. Przynajmniej mam nadzieję, najwyżej mogę to rozwinąć. Wiem, że to zajmuje mało czasu, aczkolwiek bardziej mnie zastanawia po co. Często widzę te wpisy o nitro, ale do końca nie mogę załapać czy to jest forma trollingu, czy wy to bierzecie na poważnie. Może się różnimy generalnie podejściem do banowania, bo imo youtube za bardzo cenzuruje filmy.
@timseszbons: Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia
Problem
Treści krzywdzące lub szerzące nienawiść > Promowanie przemocy lub nienawiści

Wybrana sygnatura czasowa
0:44

Informacje dodatkowe
Dlaczego youtube promuje kreatury jak nitrozyniak ktory ma podobno bana na youtube za szerzenie nienawisci?

Dziękujemy za zgłoszenie. Usuniemy te treści, jeśli naruszają nasze wytyczne dla społeczności.