Wpis z mikrobloga

dobra, szukam telefonu do 1k. Nie chcem drożej, bo Poco F3 został kompletnie zniszczony po 4 dniach xD wpadł mi pod autobus Jeśli android, to zostanę przy Xiaomi. Ale rozważam któryś ze starszych modeli Apple. Warto wgl wchodzić w tak stara generację? Jeśli nie to co z Xiaomi? Oczywiście mowa o używkach. Nie opłaca mi się kupować ładnego i nowego xD #xiaomo #apple #android
  • 4
@chwilowypaczelok: szukałem jakiś czas temu telefonu dla matki w podobnej kwocie, ja uznaje tylko huawei więc padło na p30 pro (sam używam kupę lat) ale obawiałem się że na allegro dostanę refuba/używkę a w sklepach brak więc po krótkim resarchu zaryzykowałem Realme 9 i jest bardzo zadowolona, ale wiadomo starsza kobieta ma mniejsze wymagania od telefonu, sprawdź może Ci wpadnie w oko
@ebson nie no w grę wchodzi raczej tylko Xiaomi o Apple. Może jeszcze Pixel. Te 2 pierwsze dlatego że mają podobny wizualnie soft. No i Xiaomi ma dużo funkcji które znam. Jak mam zmienić to tylko Apple bo z Xiaomi jestem zadowolony i mam je od praktycznie 12 lat