Wpis z mikrobloga

@Quentin58: swoją drogą te oświadczenie to kwintesencja tragicznej komunikacji twórców ze społecznością. Chcą się dobrze przygotować nim je wydadzą, spk. Ale dowiadywać się o tym, że w ogóle planują je wydać trzeba było się dowiedzieć na wykopie od jednego z członków ekipy, a jak ktoś tego wykopu nie śledzi to wręcz może pomyśleć, że próbują oni udawać, że nie ma tematu.
@Counter-Cz3si0: Dlatego czasem mam wrażenie, że oni tego moda tworzą tylko dla siebie a nie dla społeczności Gothicowej xD Tak po prostu by sobie wpisać w portfolio i mieć tę dumę, że tworzą dużego moda. A jeśli ktoś przy okazji w to pogra, jak wyjdzie? Sprawa drugorzędna.
  • 0
@rjedrzej Nie spinam się, ja @Fabiosek1 dobrze kojarzę bo jestem częstym bywalcem themodders i wiem ile chłop roboty odwalił przy nie jednym modzie (sam grałem np. w vulcano questa, którego dubbingował, wiem, że teraz robi remake Gothic Czas zapłaty w czym mu kibicuję), także mam świadomość tego, że to porządna i pracowita osoba. Kibicuję również dzieją Khorinis, by dobrnęli do końca, co nie oznacza, że nie będę wywierał nacisku na to, by