Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? ale dziś #!$%@? wyjątkowo brzydkiego incela widziałem, chłop miał giga zakola, okulary, szczena.exe nie istniała, straszny widok. Taki to nawet koleżanek pewnie nie ma, bo sie za bardzo brzydzą. Skoro we mnie wzbudzał odraze, to co dopiero w kobietach, na szczęście szybko #!$%@?łem od lustra bo nie mogłem znieść jego widoku.
#przegryw #blackpill
  • 13
  • Odpowiedz
@dobrychlopakzsenegalu: brak "szczeny", wnioskuję, ze chodzi o żuchwę to choroba, którą się leczy chirurgicznie. Potocznie nazywana ptasi profil.
To nie "złe geny", to po prostu choroba, z którą niektórzy muszą się niestety mierzyć. Nie wiem jak z dofinansowaniami w Polsce na leczenie tego.
  • Odpowiedz
@Tyrande: Nie ma, trzeba samemu robić a przy okazji zmagać się z oceniającym społeczeństwem. Plus nie ma wielu lekarzy którzy to robią jak nie masz wady zgryzu, bo często uznają że to nie jest choroba skoro zgryz jest prawidłowy
  • Odpowiedz
przy okazji zmagać się z oceniającym społeczeństwem


@evilman_: bo społeczeństwo nie ma nic lepszego do roboty, tylko ocenianie szczęki obcego typa XD NIKT NIE DAJE O WAS #!$%@? - WCHODZISZ DO AUTOBUSU, TO I TAK KAŻDY PATRZY W TELEFON, JESTEŚ NA ZAKUPACH, TO JESTEŚ KOLEJNYM NPCEM, NA KTÓREGO NIKT NIE ZWRACA UWAGI, to że ktoś nie jest 10/10 nie jest w ogóle śmieszne, dopóki nie odwala czegoś swoim zachowaniem
  • Odpowiedz