Wpis z mikrobloga

#famemma Ciekawi mnie skąd ten budda, który wziął się znikąd i zaczął robić top-gear-a dla ubogich ma tak w ogóle kasę by jak sam twierdzi kupować regularnie sportowe samochody? Przecież z samego yt i sprzedaży jakiś pierdół typu koszulki to by musiał z kilka lat by na jedną taką zarobić. Nie jest nawet jakimś bożyszczem podstawówek za którym stoi armia nastolatków jak ten Friz. Najbogatsi jupiterzy wg. Forbse z USA robią w granicach 25-35 mln $/rok. Czyli na poziomie topowego piłkarza jak choćby Lewandowski. Przekładając na polskie stawki reklamowe i gdzie to jest minimum 10-20 razy mniej i siłę nabywczą w sprzedaży gadżetów to u nas maks z 10 mln pln rocznie robi taki jupiter. No może poza frizem, który już działa jak cała osobna agencja reklamowa lub wk i ich wielki sklep. To wciąż nie są pieniądze by kogoś było stać na szastanie kasy na samochody za ponad bańkę
  • 25
  • Odpowiedz
@ziko100: jego "mentor" jose krecił vatem "obracając" rzeźbami ze złomu za miliony na papierze
w dodatku ten jose ma układy ze służbami, budda świeci ryjem na yt i jest słupem
  • Odpowiedz
  • 0
@qetua: ten jose to ma skup złomu właśnie chyba w Pruszkowie koło mojego brata. Ale nigdy nie słyszałem że on takie miliony z tego wyciąga
  • Odpowiedz
@ziko100: przeciez te wszystkie auta sa na leasing. Do tego pewnie nie wszystkie sa jego. A kase illegal night ktory jego wsumie nie jest ma z eventow ciuchow a on sam z youtubea i losowan sporo siana zgarnia
  • Odpowiedz
  • 0
@Ktoss: To na leasing nie mówi że bierze tylko że normalnie kupuje. Tak to wszystkie te boxdele i mlekozyniaki mogą mówić że ciągle nowe fury biorą. O dużych eventach słyszałem tylko że z 2-3, które zrobili i jedno duże losowanie. To i tak jest nic
  • Odpowiedz
Z losowania z banke zarobil napewno patrzac ile losow bylo. Z eventow niewiem ale te obok Warszawy (chyba) mocno wypalilo patrzac ile ludzi bylo wiec napewno zyski byly spore. Pozatym niewiadomo ile aut jest jego a ktore na tego jego wspolnika-biznesmena. Ale sam mowi ze wszystkie auta sa na leasing
  • Odpowiedz
@ziko100: kiedyś coś mówił, że miał firmę z fotowoltaiką. Podobno też ma jakieś gokarty w Krakowie czy coś takiego. A może mieć jeszcze więcej firm.
  • Odpowiedz
@Ktoss: ej byczku, czemu nie założysz działalności i nie pójdziesz kupić maybacha w leasing? Nie rozumiem, jak to przecież takie łatwe?
Jak słyszę wasze wypociny na temat leasingów to głowa opada, zamiast religii przydałaby się ekonomia w szkole :) a nie przyjdzie jakiś 14 latek i będzie uczył kogoś jak robić biznes ( ͡º ͜ʖ͡º)
Teraz ci wytłumaczę na czym polega leasing i która opcje ty
  • Odpowiedz
@ziko100: Boxdel go wypromowal, nagrali pare filmikow podpromowal kanal buddy, kontent moto sie ludziom spodobal. Budda otworzyl kanal. Jak to bywa u boxdila mieli miec razem projekt i zamieszkac razem i klapa... budda juz robil u siebie a boxdil u siebie
  • Odpowiedz
@Seroxik: A czy ja gdzies pisalem ze leasing gorszy i ze to nie jego auta lub nie beda jego? Naucz sie czytac wczesniejsze posty i popraw majty bo ci w dupe za mocno weszly.
Pisze ze nie kupil je za gotowke tylko wzial narazie w leasing jak sam mowi i napisalem skad ma kase na ten leasing.
Ale widze ciezko przeczytac komu odpowiadam tylko trzeba sie #!$%@? bo wkoncu taka twoja
  • Odpowiedz
  • 0
@irolslozok: nie muszę myśleć tylko są artykuły i jak mniemam poważni dziennikarze którzy na bazie doświadczenia branżowego i kontaktów potrafią oszacować zarobki. To nie czarna magia. Pewnie wiekszość agencji marketingowych zna stawki Lewego bo jest punktem odniesienia dla polskiego rynku
  • Odpowiedz
@Ktoss: nie mierz wszystkich swoją miarą, ktoś kto umie dodać 2 do 2 doskonale wie o co ci chodziło, w domyśle każdy miał zrozumieć, że w sumie #!$%@? bo to leasing i to nic takiego, jakie miliony jak to leasing, po prostu umniejszenie czegoś.
A jeszcze tylko dodam, bo to też wspomniałeś. W tych czasach i z takimi możliwościami tylko idiota kupuje auto za gotówkę :)

Mi tam w dupę nie
  • Odpowiedz
@ziko100: Ten Joseph, czy jak ma ten kasiasty "tato" Buddy, to dopiero czuć od niego "uczciwą prace" :) A to chyba zaczynając współprace z nim, nagle stał się użytkownikiem super samochodów, które promował na socialach. Co do Josepha (swoją drogą dziwne, że gdy Budda się już sam trochę "ustawił" teraz współpraca z jego "tatą" nie już już tak potrzebna, jak na początku) - Joseph "ma historię" w, której twierdzi że majątek
  • Odpowiedz
@ziko100 żeby generować rocznie 10 mln to musialby miec bardzo zroznicowane zrodla dochodow i przebijać sie czesciowo do mainstreamu tak jak Friz czy Rezigiusz. Jak wiemy to jest tylko AdSense i jakies wspolprace. Zeby zarabiac taki hajs musialby realizowac okolo 150-200 wysokoplatnych wspolprac (50k +). Niech kazdy sam sobie odpowie czy to mozliwe i ile razy Budda mu dzisiaj z lodowki wyskoczyl.
  • Odpowiedz
@ziko100: budda jest słupem. Jose ma powiązania z władzą. Że złomu i figur nie da się robić siana bo sam podatek zabiera 70% zarobionych pieniędzy xd jak ja miesięcznie oddaje połowę zarobionych pieniędzy a co dopiero jak ktoś robi setki tysięcy msc
  • Odpowiedz