Wpis z mikrobloga

Według mnie #bystrzaktv dużo się nie różni od #danielmagical prócz tego że zrozumiem że ludzie nie chcą oglądać jego zakoli, gdyby nie streamował na zadupiu to z tucznikiem by dzielił pryczę, najlepsze są umoralniania aktorów gdy w poniedziałek leci jeszcze stream od piątku chce to zakończyć, wpadło kilka tysięcy $ to są przemowy po co tyle pijesz/piłeś ale na początku weekendu nie ma z tym problemu gdy im stawia flaszkę za flaszką xd tak samo robił tucznik. #patostreamy
bolsonn - Według mnie #bystrzaktv dużo się nie różni od #danielmagical prócz tego że ...

źródło: temp_file.png4348956551099607504

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@bolsonn Ja tam wolę oglądać lumpów od Bystrzaka przynajmniej wszystko chodzi jak w szwajcarskim zegarku i jest porządek bo dba o tą chatke i mają alkohol jak chcą lumpy on jaki jest taki jest i tam ma swoje poglądy ale wie na czym to polega i co oczekują widzowie
  • Odpowiedz
@bolsonn: streamy bystrzaka od fasa różnią się (a raczej różniły bo czasy świetności U2 już dawno się skończyły) przede wszystkim formą "dymów", jednak na urzedniczą wchodzili i wychodzili codziennie różni ludzie, akcja działa się w większym mieście więc to miało sens, adres znany, atrakcja wręcz. Strzegomiany są małą wioską, wiec wpadających non stop randomów robiących dymy nie będzie, pizzerii żadnych żeby nieopłacone pitce wysyłać nie ma, nikt tam nie będzie łazić
  • Odpowiedz