Wpis z mikrobloga

  • 0
@xioner19 generalnie poczytalem o tym Cudym na forum i srednio polecaja tego MediaTeka. A jest cos jeszcze w podobnej cenie o podobnych parametrach czy ten Cudy to po prostu obecnie najlepszy wybor w stosunku cena/jakosc? Na dzien dzisiejszy kosztuje on 219 w Media Expert.
@Dafy No biorąc pod uwagę cena/jakość to raczej tak. Złym wyborem w tej cenie raczej nie będzie. Zależy też co chcesz podłączyć do takiego routera. Ale pierwsze o czym pomyślałem to właśnie Cudy
  • 0
@xioner19 NAS, ps5, generalnie nic specjalnego. A jest sens w ogole babrac sie w instalacje OpenWRT czy domyslny soft na tym Cudym jest okej? I czy korzystales z niego i moglbys sie wypowiedziec w oparciu o wlasne doswiadczenie?
@Dafy No ja akurat zabawę z OpenWRT zacząłem niedawno wraz z legendarnym R6220 więc za dużo ci nie powiem odnośnie samego sensu ale fajna jest sprawa taka, że możesz np. adblocka sobie zainstalować. A soft w większości przypadków wgrywa się tak jak aktualizację oryginalnego. Nie ma żadnych podstaw aby zostawić domyślny. Odnośnie tego Cudy to wiem tyle co jest na forum. Omawiany trochę był. Zawsze możesz zaglądać za AX3600 albo Belkin RT3200.
  • 0