Wpis z mikrobloga

@Amasugiru: Tam z tych "starych" wyjadaczy to każdy wygląda podobnie. To aż przykre, że niby taki poziom, tyle pieniędzy, ale nie dbają o swoje zdrowie i są po prostu zwykłymi grubasami.
  • Odpowiedz
@extaza161: Zobaczyłbyś programistów. #!$%@? zarabiają po 20k a włosy tłuste, na antyperspirant nie stać, #!$%@? #!$%@? od takiego... W moim korpo jak się wchodziło do pokoju programistów to taki odór tam panował że o jezu. Oczywiście każdy gruby, ubrania stare sprane. Nie wiem na co oni te pieniądze wydają.
  • Odpowiedz
@Amasugiru: a ja im nawet trochę zazdroszczę. Nie marnują czasu na sport, który ich prawdpodonie w ogóle nie kręci. Tak samo mają wywalone na zdanie wasze i polskich witaminek. Robią to co im sprawia radość, a jak mają ochotę 5 dni z rzędu jeść pizzę, to jedzą. Kto by tak nie chciał.
Ja wiem, że zaraz się zleci stado osłów, którzy będą pisać, że "ja nie", ale to cope. Wy ćwiczycie
  • Odpowiedz
ten człowiek na zdjęciu jest grubasem?


@Bover: Porównaj sobie aktualne zdjęcia do tych, jak zaczynali przygodę z zawodowym esportem. Najlepszym przykładem chyba jest Magisk.
Ale odpowiadając, tak Simple jest aktualnie grubaskiem.
  • Odpowiedz
@Amasugiru: s1mple, coś ty ze sobą zrobił xD
Od dawna nie śledzę już CSa i nie wiem jak teraz wyglądają chłopaki, ale generalnie kiedyś i tak na palcach jednej ręki liczyło się tych, którzy nie byli grubi. Tak samo tych #!$%@?.
  • Odpowiedz
@extaza161: Nie bez przyczyny programisci w większości korpo nie potrzebują uniformu( ͡° ͜ʖ ͡°) widać ich i czuć z daleka. Na mojej starej uczelni która sąsiadowała z polibuda były delikatne smieszki jak ludzie tam wyglądają i szczerze to nigdy nie widziałem bardziej trafnego przytyku xd plecak kostka+bojowki+dlugie nie umyte włosy, znak rozpoznawczy uczelni xd
  • Odpowiedz