Wpis z mikrobloga

Jakie kable pociągnąć do bramy dwuskrzydłowej i furtki?


@Smiejsiezzycia: ciągnij peszel + piloty. Ja pociągnąłem peszel + kabel i tak brakło ( ͡° ͜ʖ ͡°). Musiałem kombinować, aby dodać kolejne przewody do czujnika. Zeszło mi sporo, ale udało się przeciągnąć kolejny przewód i dalej już było z górki. Teraz dodałem od razu pilota i jest bajka.

Jako pilota wykorzystałem linkę do podkaszarki ( ͡ ͜
  • Odpowiedz
@Smiejsiezzycia Ale ja bym jeszcze nie kładł przewodów. Z domu bym puścił w okolice bramy z dużym zapasem: Zasilanie 3x2.5, ewentualnie 3x1.5 i najlepiej trzy skrętki ekranowane. Jedna na wideodomofon, druga na sterowanie, trzecia na zapas (ewentualnie na kamery).

Może zadzwoń do mnie dzisiaj po południu albo jutro to w rozmowie szybciej będziemy w stanie ustalić co Ci jest potrzebne
  • Odpowiedz
@jagodowy_krol @Smiejsiezzycia niebieskie 40mm i są takie od razu z pilotem (sznurkiem w środku). Takim kładziesz z domu do miejsca gdzie ma być centrala od automatu. Puszczasz w nim zasilanie i skrętki ekranowane.
Od automatu do siłowników, fotokomórek i wodeodomofonu połóż np 20mm albo 32mm.

Wszystko jednak lepiej ustalić wcześniej rozmawiając, bo są różne automaty, i różne wideodomofony. Informacje które napisałem dotyczą standardowych konfiguracji, ale może okazać się że u Ciebie jest
  • Odpowiedz