Wpis z mikrobloga

Nie oglądałam drugiego sezonu, więc żeby kumać kto jest kim w all stars nadrabiam.
Jestem na 23 odcinku i pytanie do wykopków co myślicie o Madzi?
Właśnie odpadła ale wiem że wróci. Nie twierdzę że jest Einsteinem ale jednak na tle... Głupie teksty o tym co może kobieta i jakieś dziwne standardy pomijam, ale jest pewna siebie w jakiś taki zdrowy sposób i rozczytała tego Kamila jak elementarz. Ciekawa jestem czy zmienię zdanie i co wy sądzicie.

Wiedziałam że w drugim sezonie się działo... Ale nieprzyjemnie się ogląda jak półmózgie szympansy rządzą wszystkimi. Słyszałam o Gjaczu, ale jestem zaskoczona że w głupocie mało kto mu tam ustępuje. Poczynając od Artura, który ma olbrzymie wymagania wobec wszystkich za wyjątkiem siebie, przez resztę facetów, po Domi i Julie które niby widzą głupotę swoich partnerów i równocześnie brną w bagno z nimi bez sensu.

#hotelparadise
  • 6
  • Odpowiedz
@natalle: madziex jak dla mnie bardzo na plus a kamila nie mogłam
strawić… jak tylko się pojawiał z tym swoim głupi uśmieszkiem miałam ochotę przewinąć
  • Odpowiedz
  • 0
@nonamex3: ma śmiech jak świnia kaszel :D

A konkretnie to jak Eddie z Friendsów, chwilowy współlokator Chandlera.

Totalnie odwraca kota ogonem. Sonia go odrzuciła, to odwrócił to tak że wyszła na odtrąconą histeryczkę, Julii nie daje myśleć po swojemu i twierdzi że ona robi to jemu... knuje i kłamie, a posądza o to Madzię. Generalnie typ jest hardkorowo zaburzony, w połączeniu z ultra szowinizmem efekt jest piorunujący.
  • Odpowiedz