Wpis z mikrobloga

Przyszedł czas na zmianę telefonu po 4.5 roku. Szukam telefonu z ładowaniem indukcyjnym. Na razie wybory padły na google #pixel 7 lub #samsung s23. Niestety czytałem opinie że w jednym z nich. pęka szkło od aparatu tylnego, a drugi robi niewyraźne zdjęcia lub bananowe. Jaka nawet wasza opinia na ich temat. Jak coś jestem ze stajni #android
  • 9
@aetczolk czyli mówisz że spoko, a jak trzyma się wystającą część wyspy z aparatami? Jakieś otarcie raczej normalne? Jak oceniasz, bateria w takim codziennym użytkowaniu da radę trzymać 1 dzień? Nie mam zamiaru grać w żadnego gry na nim, nie moja bajka. Ale cała reszta apel użytkowych, zdjęcia etc. będzie orany.
@Kremufka2137 w sensie czasem u niektórych jest okrąg, a u niektórych pojawia się taki banan jeśli chodzi o brak ostrości w
@Wodzionka z tego co widziałem to ludzie robią zdjęcia na wypełnionej w pełni kartce at i wtedy widać gdzie się rozmazują litery, ale też pislai że jeden ma ten problem drugi nie więc możliwe że zależy od egzemplarza. Jakbyś mógł rączki całuje :D