Wpis z mikrobloga

Chłopaki potrzebuję pomocy. Parę dni temu napisała do mnie dziewczyna, która oferowała pomoc w przekonaniu Thorusa w sprawie mojego awansu w straży, w zamian za 100 bryłek rudy. Normalnie nie dałem wiary, przecież w Kolonii nie ma żadnych dziewczyn, ale po wymianie korespondencji przekonała mnie do swoich szczerych intencji tym obrazkiem, no i dałem się złapać. W nocy wyszedłem południową bramą, udałem się do pobliskiej jaskini i na miejscu okazało się, że czeka na mnie 3 szkodników ;(

Teraz nie mam rudy, broni i dziewczyny, do obozu wstyd wracać i chyba poczekam aż mnie zeżrą kretoszczury ;(
#gothic
Narcyz_ - Chłopaki potrzebuję pomocy. Parę dni temu napisała do mnie dziewczyna, któr...

źródło: Gothic-II%20193058,1

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Mariusz1993: Ale czemu strażnik miał tylko zardzewiały topór? Przecież to nie należy do wyposażenia Cieni. Jeśli to był napad, czemu nie zabrali amuletu? Ta sprawa śmierdzi.
  • Odpowiedz
@Mariusz1993: akurat ten bezimienny obdartus był pod protektoratem Diego, wszyscy wiedzieli że ma się starać bo chce być przyjęty, a jakby go jednak kretoszczur wpierdzielił na surowo to nikt płakać nie będzie. Lepiej tak niż samemu się pchać do jaskini.
  • Odpowiedz
@pieknylowca: mój błąd, nek był strażnikiem a nie cieniem. Mniejsza jednak z tym żaden z nich toporów nie nosi. Snaf mówi że wysłał STRAŻNIKA żeby pozbierał mu grzybów co brzmi niedorzecznie, kucharz też jest w to zamieszany.
  • Odpowiedz