Wpis z mikrobloga

@arturooo32: Bing AI też ucina rozmowę, jak się próbuje gadać na temat czarnej przestępczości w USA. Zdarza mu się nawet umniejszać zachowania czarnych gwałcicieli (że niby trzeba mieć właściwą perspektywę). Ale już o białych mordercach, to nie ma problemu gadać.
  • Odpowiedz
@arturooo32: no ale w sumie o co chodzi? dobrze Ci powiedział, jedną z głównych przyczyn wysokiej przestępczości jest m.in. bieda i brak wykształcenia. takie warunki występują w większym stopniu w czarnych rodzinach czego (o dziwo) nie chciał przyznać. dlaczego akurat w czarnych rodzinach? tego to mi się już nie chce poruszać, bo to temat-rzeka.
  • Odpowiedz
@arturooo32: Po tym jak Chatgpt twierdził że jest więcej niż 2 płcie dałem sobie z tematem spokój ( ͡° ͜ʖ ͡°) na razie to są zwykle programy które cytują bazę internetu uwzględniając wszystkie bzdury. Jak doda się do tego fakt że większość firm tym zajmujących się jest z ultra lewackiej doliny krzemowej no to potem masz takie poprawnie polityczne moralizujace gówno boty.
Do inteligencji jeszcze daleko.
  • Odpowiedz
dobrze Ci powiedział, jedną z głównych przyczyn wysokiej przestępczości jest m.in. bieda i brak wykształcenia


@novak00: dlatego w Appalachach i w trailer parkach w Mississippi biali regularnie handlują prochami, strzelają się na ulicach, gwałcą czarne kobiety, ojcowie porzucają dzieci. A muzyka country z tamtego regionu nic tylko śpiewa o życiu na ulicy, gangsterce, napadach i rozbojach.
  • Odpowiedz
no ale w sumie o co chodzi? dobrze Ci powiedział, jedną z głównych przyczyn wysokiej przestępczości jest m.in. bieda i brak wykształcenia. takie warunki występują w większym stopniu w czarnych rodzinach czego (o dziwo) nie chciał przyznać. dlaczego akurat w czarnych rodzinach? tego to mi się już nie chce poruszać, bo to temat-rzeka.


@novak00

Co to za rasistowski wysryw? Czemu z góry zakładasz że większość biedy w Stanach to czarni nawet bez
  • Odpowiedz
@novak00: co za #!$%@?. W Hameryce masz masę regionów biedy, gdzie przeważają biali (regiony pogórnicze, rust belt itd.) i nie ma tamc takich problemów z przestępczowścią.
No ale lepiej o tym nie wspominać.
  • Odpowiedz
@arturooo32: no ale w sumie o co chodzi? dobrze Ci powiedział, jedną z głównych przyczyn wysokiej przestępczości jest m.in. bieda i brak wykształcenia. takie warunki występują w większym stopniu w czarnych rodzinach czego (o dziwo) nie chciał przyznać. dlaczego akurat w czarnych rodzinach? tego to mi się już nie chce poruszać, bo to temat-rzeka.


@novak00: no ok. i co to zmienia w kontekście tego, ze są przestępcami częściej? Mamy teraz
  • Odpowiedz
dlatego w Appalachach i w trailer parkach w Mississippi biali regularnie handlują prochami


@LifeReboot: akurat mieli tam lokalną epidemię hiv wśród białych narkomanów, że aż publikacje w prasie międzynarodowej były pisane.
  • Odpowiedz